Makyajın En Yenilikçi Versiyonu Galaksi MakyajıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Makyajda uzay çağı

Makyaj trendleri konusunda sınırlar her geçen gün daha da zorlanır ve fütüristik yaklaşımlar yoğunluk kazanırken, metalik renklerin trend olması konusu bir seviye daha ileri taşınıyor. Farklı renklerin yoğun ve metalik pigmentlerinden faydalanarak maske görünümü yaratılması üzerine kurulu olan galaksi makyaj modelleri çılgın kadınların kalbini kazanıyor. Cuma gecesi partilerinden konsept etkinliklere birçok ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak olan bu makyaj modelini siz de yakından inceleyin ve partilerin gözdesi olun.

Galaksi Makyaji

Göz çevresine odaklanan uygulamalar

Göz çevresi ile sınırlı kalan ve yoğunluğu bakışlarda toplayan galaksi makyajı tüm yüzü kaplayan makyajları fazla ağır ya da dikkat çekici bulanlar için iyi bir tercih olabilir. Her halükarda çekingen kadınlara göre olmayan bu çılgın tarzın gözlere vurgu yapması için klasik kalemle buğu kazandırılması uygulamasının ardından metalik renklendirmelere geçiliyor ve parıltının bazı noktalarda toplanması için pırlanta stickerlardan destek alınıyor.

Galaksi Makyaji

Daha az parıltı ancak daha çok renk isteyenleri ise yıldız haritası desenleri gibi ilginç fikirler bekliyor. Özellikle lenslerin ve renkli saçların bu makyajla birlikte görülmesi mavinin en uç noktalarına bizleri götürürken, uzayın derinliklerinde kaybolmamızı sağlıyor.

Galaksi Makyaji

Renklere doyamayanlara

Yoğunluklu olarak mavi, pembe ve grinin kullanıldığını gördüğümüz 2017 makyaj modası trendi galaksi makyajında renkliliğe doyamayanlar için daha keskin tonlar da alternatif oluşturabiliyor. Kaşların da bu makyaja dahil edilmesi daha da geniş bir alana makyajın yayılmasını sağlarken birbirine yakın soğuk tonların arasındaki geçişler ise oldukça yaratıcı duruyor.

Galaksi Makyaji

Yüzünüzü adeta bir tablo gibi gösteren bu makyajların zemininde ise soğuk, mat ve cilt tonunuzdan daha açık renklerde kullanılması ve böylece renkleri daha iyi belli edecek bir zemin oluşturulması tercih ediliyor. Biraz zamanınızı alacak tasarım oluşturma sürecinde ise makyajınızda hangi desenleri ve renkleri kullanacağınız ise tamamen sizin yaratıcılığına kalıyor.

Galaksi Makyaji

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*