Mat Rujların Çekiciliğini KeşfedinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ruj Modelleri ve Makyaj Trendleri

Rujlarda yeni gözdemiz mat ürünler dudaklara kattığı göz alıcı güzellik, eşsiz dolgunluk ve kış makyajlarına uygunluk ile sezonun makyaj trendlerinin başında geliyor. Nude ve bordo tonların başı çektiği mat rujlarda birçok farklı alternatif bulunmakla birlikte, yenilikçi bir yaklaşım olarak fırça uygulama kullanılıyor ve fırçalı rujların parlatıcılardan öteye geçebildiği de gösterilmiş oluyor.

Mat Rujlar Mat Rujlar

İlk uygulamada ıslak ve parlak bir görünüm yaratarak dakikalar içinde matlaşan ve dudaklarınızda adeta kalıp gibi bir renklendirme ile keskinleştiren, sınırlı bir görünüm yaratan mat rujlarda isteğe bağlı olarak bu özelliği ile kat kat uygulama yapmaya da olanak sağlamış oluyor. Sezonun bu çok tercih edilen gözdesini gelin birlikte değerlendirelim.

Mat Rujlar
Doğal renkler
Doğal tonların ve nude renklerin kullanıldığı mat rujlar özellikle makyaj modasının en sevilenleri arasında yerini alıyor.
Koyu ve gösterişli göz makyajları ile birlikte kullanabileceğiniz bu rujlar gözlerdeki belirginliği dudaklardaki yalınlıkla birleştiriyor ve yüzünüzde göz alıcı bir denge yakalamış oluyorsunuz. Dudaklarınıza daha dolgun bir hava katan bu rujların kat kat uygulama olanağı ise günün ilerleyen saatlerinde rujlarınızı daha yoğun bir şekilde kullanmanıza da olanak sağlıyor.

Mat Rujlar
Gülkurusu, ten rengi gibi doğal dudak renkleri ile özdeşleştirdiğimiz farklı rujlar, matlık sayesinde daha çizgileri belirgin dudaklar elde etmenizi sağlıyor.

Mat Rujlar
Koyu tonlar
Bordo ve kahvenin mat tonlarının en keskin haliyle bize sunulmasını sağlayan mat rujlar, kalın eyeliner ve takma kirpik gibi klasik ancak etkili göz makyajı modellerine ekstra bir çekicilik katıyor. Özellikle pürüzsüz bir cilt makyajı ile kullanıldığında porselen makyaj görünümü sağlayan bu tonlar, dudaklarda koyu tonları sayesinde daha çekici bir görünüm yaratıyor. Gece makyajı için ideal olan koyu tonlar ayrıca eğlence odaklı günlerde klasik ürünlere göre çok daha uzun süreli kullanım vaat ediyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*