MET Galası’nda Gümüş HakimiyetiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

MET Galası Etkinliği Gümüş Renkli Elbiselerle

MET Galası MET Galası
2016 senesinde hem makyaj hem de giyim modasında en çok gördüğümüz renklerin başında metalik gümüş tonları gelirken senenin tartışmasız en şık rengi, MET Galası’na da damgasını vurmuştu. MET Gala gecesinin en çok dikkat çeken rengi olan gümüşü sizin için yakından incelerken şimdi de sizin için galanın en göz alıcı elbiselerini kıyaslıyor ve kararı size bırakıyoruz. Gecenin detayları ile birlikte moda önerileri için okumaya devam edin.

MET Galası
Selena Gomez ile MET’e Bakış
Ünlü şarkıcı Selena Gomez genç görünümü ve farklı tarzı ile her etkinlikte olduğu gibi yine tüm sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Las Vegas’ta gerçekleştirilen gecede kameralar karşısına çıkan Selena Gomez gümüş renginin hakimiyetindeki saten elbisesi ile yine etkileyiciydi.

MET Galası
Gümüş rengi elbiseler arasında derin V yaka kesimine sahip hafif görünümlü elbisesini, tüylü süslemelere sahip topuklu ayakkabı modeli ile birlikte kullanan güzel şarkıcı, bu tarzını smokey eye göz makyajı ile tamamladı.
Uzun elbise modelleri arasında oldukça beğeni toplayan bir farkı yırtmacı ile yakalayan Gomez gibi siz de bu kışın trendini gümüş rengi ile üzerinizde ya da makyajınızda taşıyabilirsiniz.
MET Galası
Martha Hunt ile MET Gecesi
MET Galası’nın modadaki tesirinden ünlü isimlerin harika tasarımları nedeniyle hala çıkamamış olmalıyız ki gümüş rengini neredeyse modanın her alanında gördük. Ünlü isimlerin uzun zamandır heyecanla kombinlerini hazırladığı MET Galası gecesinde adeta nereye dönsek gümüş elbiseler gördük. Bu ünlü isimlerden biri de Martha Hunt’a oldu. Güzel model, mükemmel fiziği ve doğal duruşu ile gümüş rengi mini elbise modelini gerçekten de üzerinde harika taşımıştı. Bu tarzını kalın eyeliner sürüşü ve volümlü kirpikleri ile modern bir biçimde tamamlayan Hunt, minimal makyaj modeli ile de büyük beğeni topladı.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*