Mezuniyet Elbiseleri için Farkı Zevklere Farklı Tarz ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Mezuniyet heyecanı yaklaşırken stilinizi belirleyin

Mezuniyet her genç kızın hayalindeki en önemli günlerin başında geliyor. Haliyle tam da mezuniyet sezonu yaklaşırken ne giyilmesi ya da neyin hangi detaylar ile birlikte kullanılması gerektiği konusunda da telaş başladı. Bu nedenle genç hanımlara özel farklı tarzlar için oluşturduğumuz stil rehberi ile siz de eminiz hayatınızdaki bu önemli güne yakışır şıklığını en özgün şekilde yakalayacaksınız.

Şık hanımlara

mezuniyet stili

Genç hanımların elbette hepsi için şıklığı önemli ve en büyük kriter. Ancak bazılarımız var ki kadınsı bir çekiciliği ön plana çıkarmak isteyen genç hanımlar için şıklık algısı bir miktar daha farklı. Dikkat çeken bir şıklık ve parıltı yakalamak için tercihiniz saten elbise modellerinden yana olabilir. Satenin uzun eteklerde yakaladığı doğal kıvrımlara siz de bayılacaksınız.

Enerjik hanımlara

mezuniyet stili

Enerjik yapısını şıklığı ile birlikte sergilemek isteyenler için hareketli tüller oldukça etkili olabilir.  Bunun için yine uzun eteklere yer vererek uçuş uçuş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu görüntüyü sadelikten kurtarmak için yaka kısmında iri taşların olduğu işleme motiflerine göz atmanızda fayda var.

Asil hanımlara

mezuniyet stili

Asaleti ve ağırbaşlı duruşu ön plana çıkarmak isteyen genç hanımlar için bugüne özel masumiyet bayrağımız beyaz rengini öneriyoruz. Kendinden desenli dantel dokusunun beyaz ile klasikleşen uyumundan faydalanırken kırmızı ruj makyajlarını ve ıslak saç modellerini tercih ederek asaletinizi katlayabilir ve garanti altına alabilirsiniz.

Cesur hanımlara

mezuniyet stili

Cesur hanımlar için bugünün gençlik enerjisine uyum sağlayacak modeller bulmak oldukça keyifli olacak. Çünkü yırtmaçları hareketliliğinize uyum sağlayacak derinliklerde tercih ederken tek omuz trendini de ekleyerek daha da çekici görünebilir ve cesaretinizi pekiştirmek için bu görünüme dilediğiniz detayı ekleyebilirsiniz. Önerimiz ise lame ayakkabılar ve dağınık topuzlardan yana.

Gösterişli hanımlar

mezuniyet stili

Gösterişli ve görkemli mekanlarda gerçekleşecek olan balolarda atmosfere uyum sağlamak isteyen genç hanımların en büyük silahı renkler. Tercihinizi elektrik mavisi, patlıcan moru gibi koyu ve parlak renklerden yana yapmak başlı başına bir gösteriş kazanmanızı sağlayacak.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*