Mezuniyet için En Uygun Son Moda TırnaklarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Mezuniyet Balosu için En Dikkat Çekici Nail Art Modelleri

Uzun zamandır verdiğiniz emeğin sonunda karşılığını aldığınız ve tüm yorgunluğunuzu atacağınız mezuniyet gününüz yaklaşıyor olabilir. Sizin için hayatınızda unutulmaz bir yere sahip olacak bu özel gecede yalnızca giyiminiz değil, size ait her detay tam bir uyum ve şıklık içinde olmalıdır.Tırnak modelleriniz ile ellerinizi de mezuniyet gününüze hazırlayabilir ve her anlamda tam bir balo kızına dönüşebilirsiniz. Size özel tırnak modelleri ve mezuniyet nail art modelleri ile siz de kombininize son dokunuşu tırnaklarınızla yapın.

Parıltılar Olmadan Mezuniyet Olmaz

Mezuniyet Tirnaklari

Parıltılar elbisenizde yer almasa bile özel bir gün için seçeceğiniz tırnak modelleri içerisinde vazgeçilmez bir yere sahiptir. Elbette yoğunluğuna ya da tarzına sizin karar vereceğiniz bu parıltılar tırnak uçlarından etlere doğru dağılan yaldızlar ya da tek bir tırnaktaki farklı renk şeklinde olabilir. Tırnak ombresi yapmak için bir süngerin ucuna önce krem, hafif üstüne kahve ve en üstüne simli mor ojenizi sürüp, süngeri parmağınıza yapıştırmanız yeterli!

Tırnağınızda parıltılara dilerseniz tırnak stickerları ile de yer verebilirsiniz.

Klasik tarzlar

Tırnaklarınızda özellikle de giyiminizde krem ya da bordo gibi asil ve klasik renklere yer verecekseniz aynı tarzı devam ettirebilirsiniz. Bunun için tüm tırnaklarınızda sadece beyaz ya da sadece bordo düz renkler kullanıp tek bir tırnağınızda bile bu renk kombininde desenlere yer vermeniz, yeterince bakımlı görünmeniz için yeterli olacaktır.

Ekose görünümü nail art modellerinin vazgeçilmezi olmakla birlikte siyah ve beyazın risksiz uyumuna, makyajınızda altın tonları var ise metalik parlaklıklar ekleyebilirsiniz.

Genç kız görünümünün en büyük detayı olan kurdele desenleri de puantiyeler ile birleştiğinde tam bir sevimlilik abidesi halini almaktadır.

Nude sevenlere

Tırnaklarınızda nude tonların doğallığından faydalanmak istiyorsanız, tırnak etlerinize yarım hilal şeklinde altın rengi çıkartmalar yapıştırarak nude rengin sadeliğini bir anda parıldayan bir zarafet örneğine dönüştürebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*