Mezuniyet için Farklı Tarzlarda Balo Elbisesi ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Mezuniyet yaklaşırken ne giyeceğinize karar verin

Mezuniyet yaklaşıyor! Genç hanımlar için senelerdir verdikleri emeğin karşılığı ve en büyük ödülü anlamına gelecek olan mezuniyet için geri sayımlar başladı. Heyecan artarken elbette ne giyeceği ya da geceye nasıl bir görünüm konusunda endişelenen kızların sayısı da arttı. Genç hanımlar için sezonun en çok beğenilen ve baloları süslemesi beklenen mezuniyet elbisesi modellerini gözler önüne seriyoruz, genç hanımlara şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

mezuniyet elbiseleri

Modası geçmeyecek klasikler

mezuniyet elbiseleri

Geçmişe dönüşün yoğun bir biçimde modanın her alanını sardığını görebiliyoruz. Bu sebeple retro esintiler taşıyan elbiseler ile genç hanımların asil bir şıklık yakalamasının oldukça akıllıca olacağını söylemekte fayda var. Hafif topuklu ve sivri burun ayakkabılarda renk yönünden tercihinizi lame ve dore gibi modern renklerden yana yapabilirsiniz. Ancak saten gibi hafif ve pürüzsüz kumaşların eteklerine kazandırılan volümlü görüntü straplez yakaların kuşaklı geçişleri ile birleşince 60’ların nostaljisini yakalamış olacaksınız.

İşlemeler ve iki parça trendi

mezuniyet elbiseleri

Sherri Hill gibi markalar ile hayatımıza giren ve bir anda genç hanımlar arasında bir özel davet trendine dönüşen iki parçalı abiye elbise modasından siz de mezuniyetiniz için faydalanabilirsiniz. Bunun için özellikle alt kısmı düz inen ve tülden yapılmış ancak üst kısmında işlemelerin tasarımı bambaşka bir boyuta taşıdığı elbise modellerine göz atmanızda fayda var.

mezuniyet elbiseleri

Elbiselerinizde tülden etek tercih edecekseniz eğer bir diğer alternatif ise spagetti askılı elbise modellerinden yana olabilir. Bordo ve mürdüm gibi gece renkleri ile birleştiğinde oldukça asil bir hava yakalanan bu elbiseler özellikle uzun boylu hanımlara çok yakışacak.

mezuniyet elbiseleri

Sezonun en beğenilen kumaşı olan kadifeyi aynı renkleri taşımak adına kullanabilir, dilerseniz derin bir yırtmaç ile bu elbiseyi daha da çekici kılabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*