Mini Kot Etekler Sokaklara Geri DönüyorYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Mini Etek Modası

Mini etekler kimimiz için okul yıllarından kalan bir anı olarak gardırobun arka raflarına kaldırılsa da geçmişe yolculuğun dikkatleri çektiği 2017 bahar modasında dar kesim mini eteklerin geri döndüğünü görüyoruz. Genelde kot kumaşın kullanıldığı dar mini eteklerimizde kotun yeşil  ve bordo gibi kadifeyi hatırlatan formlarını görmek mümkün oluyor. Okul yıllarının masumiyetini taşıyan mini etekler sizler için yakından inceleme altında.

Mini Etek

Genç tasarımlar

Mini eteklerin kadınlar üzerindeki gençleştiren etkisi yadsınamaz. Çok daha rahat, taze ve genç bir görünüm kazandıran mini etekler bacaklarına güvenen kadınların tercihi olarak bilinse de farklı modeller basen problemi yaşayan kadınlar için kurtarıcı olabiliyor. Yüksek bel olması nedeniyle dikkati alt kısma çeken mini etek modelleri dilerseniz üst parçanızın etekten içeri sokulması ile birlikte kullanılarak, kalça bölgenize daha dolgun bir hava kazandırabiliyor.

Mini etekler kumaşları gereği genelde sportif parçalar ile rahatça kullanılabiliyor. Basic tshirtler, şifon ve dökümlü, krem rengi gömlekler, çiçekli retro bluzlar bu konuda en ideal parçalar arasında listenin başında geliyor. Mini etek kombinleri ne olursa olsun gençliği yansıtan havası ile farklı desen ve tarzlara kolayca uyum sağlayabiliyor.

Ayakkabı tercihinde ise deri ile yakıştırdığımız mini etekler bu deri kullanımını havaya bağlı olarak isterseniz eskitilmiş kovboy çizmeleri, dilerseniz kısa bot ya da Jesus model sandaletler ile birlikte gerçekleştirmek mümkün olabiliyor.

İlgi çekici kesimler

Mini eteklerinizin bitim çizgisinin hafif püsküllü olması sizin için eski bir görüntü olsa da 2017 giyim modası tasarımcıları sizinle aynı fikirde değil. Eskileri değerlendirmeniz için tam anlamıyla bir fırsat olan bu kesimlerde hafif eskitilmiş havası, kotun özellikle açık tonlarında daha da yakışan bir görüntü çiziyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*