Moda Hakkında Bildiklerinizi Yıkan 2017 Kol ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Moda hakkında eğer klasik tarzlara aşina biriyseniz bildiğinizi sandığınız tüm görüntüleri alt üst edecek bir akım sizi bekliyor. Kollardaki maksi uzunluk ellerinizin üzerine doğru inen parçalarla kendini gösterirken kollar kışa hazırlığın çok ötesinde yepyeni bir biçimde karşımıza çıkıyor. 2017 gömlek modelleri içerisinde daha sık gördüğümüz uzun kollar, yalnızca gömlek değil kazak ve bluzlarla da kendini gösteriyor.

kadın gömlek

Gömleklerde uzun kollar

Gömleklerin manşet kısımlarını kıvırmadığınız ve düğmelerini açık bıraktığınız takdirde tamamen bollaşan ve uzayıp giden salaş bir görüntü yakalamanıza olanak veren gömlek modası düz renkler ile yazın güneşini kış sokaklarında yansıtmanızı sağlayacak.

kadın gömlek

Fütüristik ve modern duruşu ile özellikle urban tarzından hoşlanan şehir kadınları için biçilmiş bir kaftan olan bu uzun kollu beyaz gömlek modellerinin farklı desen ve modernliği bozmayacak şekilde renklendirilen versiyonlarını da bulmak ve bunları daha sportif bir şekilde kombinlemek mümkün olabiliyor.
Uzun kollarda sınır yok

Eğer uzun kolların yalnızca gömleklere has bir salaşlık olduğunu düşünüyorsanız bu kol kesimine sahip diğer modelleri de mutlaka incelemeye başlamalısınız.

kadın gömlek modelleri

2017 elbise modellerine de sıçrayan bu kol kesimi dilerseniz bir miktar kısa elbiselerinizi tuniğe dönüştürmek için de müsait bir boya sahip olabiliyor. Bol etekler ile kullanıldığında adeta içinde kaybolmak isteyeceğiniz bir rahatlık sunan bu modellere yün ve yumuşak kumaşların da çok yakıştığını belirtmemizde fayda var.

etek modelleri

Eğer kullanımı açısından fazla uzun kolların size engel olacağı yönünde tereddüt yaşıyorsanız buna da çözümün yine dahi modacılardan geldiğini belirtelim. Uzun kollu ceket modellerini tshirt ya da bluzunuzun üzerine omuzlarından atarak siz de uzun kol modasına katılabilir hem de ellerinizi rahatça kullanabilirsiniz. Özellikle renkli payetlerden oluşan ceketlere bu kol kesimlerinin daha da yakıştığını da belirtmemizde fayda var.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*