Moda Tembellerine Pratik Giyim ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Minimum çaba maksimum şıklık

Bazılarımız giyinmeyi ve güzel görünmeyi ne kadar sevse de bunun için parçalar arasında uyum yaratmak ve kombin oluşturmak üzerine kafa yormayı pek sevmiyor. Moda tembelleri dediğimiz bu kadınlar için ise en iyi yöntem pratik ve garanti kombinlerden yardım almak oluyor. Eğer siz de gardırobun önünde geçen saatlerin ardından hala ayna karşısına ya da sokağa çıkmak için ideal görünümü yaratmakta zorlanıyor ya da saatler harcamadan da kendi tarzınızı göstermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

moda tembelleri icin giyim

Rahatlık ön planda

Risk almadan sokaklarda tarz sahibi görünmek için olabildiğince az parçadan yararlanmalı ve bu parçaların olabildiğince klasik çizgilere sahip olmasını tercih etmelisiniz. Yani klasik olması modern rahatlığı taşımasına engel değil, ancak gözlerin alıştığı parçaları kullanmak bilindik olduğu kadar beğeni kazanan bir görüntü elde etmek için de şart.

moda tembelleri icin giyim

Alt ve üst kısımlarda farklı mevsimlere ait esintiler taşıyan parçalar kullanmak, son dönemin gündelik kombinler içerisinde en çok beğeni kazananlarından. Bunun için klasik bir mini kot short ve sevdiğiniz renkte bir sweatshirt kullanmanız yeterli. Aksesuar konusunda ise abartıya kaçmadan koyu tonlarda güneş gözlüğü ya da şapka gibi tercihlerde bulunabilirsiniz.

moda tembelleri icin giyim

Bu rahatlığın dozajını biraz daha arttırmak istiyorsanız yine sweatshirtlerden yardım alabilir ancak bu defa alt kısımda sınırsız esneklik olanağı veren spor taytlardan faydalabilirsiniz. Görünümünüze en çok yakışacak tamamlayıcısı ise elbette spor ayakkabılar. Sıcak havalar için, içinizde düz bir tshirt bulundurmanızda fayda var.

moda tembelleri icin giyim

Ketenler kırışsa da belli etmeyen kumaşları, salaş ve dökümlü kesimleri ve de kombinlemesi kolay düz renkleri ile ideal birer pratiklik sağlar. Keten kumaşları dilerseniz shortlarda dilerseniz gömleklerde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu dokuya ise çanta ve ayakkabı yönünden kahvenin farklı tonlarında derilerin çok yakıştığını eklemeliyiz.

moda tembelleri icin giyim

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*