Moda ve Dekorasyonun Bir Araya Geldiği Consept StoreYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Consept Store Etkinliği ile Moda Dekarasyon

InStyle ve InStyle Home isimlerinin ev sahipliğini yaptığı Concept Store etkinliği sanattan, dekorasyona, tekstilden, aksesuarlara kadar birçok kategorilerin en bilinen markaları çok özel avantajlar ve sürpriz hediyeler ile bir araya geldi.

concept store etkinliği concept store etkinliği
2017 dekorasyon modasının kalbinin attığı ve en yeni ürünlerin tanıtıldığı eğlence dolu etkinlikte birbirinden ünlü tasarımcılar ve dekorasyon ile moda markaları stantları başında boy gösterirken, katılanların sayısı kadar beğenisi de yüksek oldu. Özellikle yılbaşı temasının dikkat çektiği konseptlerde yeşil tonu ve ahşap malzemelerin baz alındığı ürünler tezgahları süsledi, hatta katılımcılar bu senenin modasını öğrenirken hediye alışverişlerini de ihmal etmedi.

concept store etkinliği
Moda Yanında Astroloji dolu etkinlik
Yeni yılın yeni trendlerini keşfetme yakından görme fırsatı yakalayan konuklar arasında ünlü isimler ve modanın önde gelen yüzleri de yerini almayı unutmadı. Gün boyu devam eden harika etkinlikte ünlü Astroloji Uzmanı Su Karakuş da 2017 senesine yönelik tahminlerinden bahsederek konuklara ilgi dolu anlar yaşattı. Moda kadar astroloji yorumları ile de ilgilenen konuklar için farklı burçların 2017’de yaşayacakları büyük ilgi uyandıran bir etkinlik konusu oldu.
Yeni çıkan kitabı ile Saffet Emre Tonguç
Ünlü seyahat yazarı ve gurme Saffet Emre Tonguç’un da katılımda bulunduğu İstanbul etkinliklerinden modanın ön planda olduğu ConseptStore etkinliğinde Tonguç 15. olan ve yeni çıkan kitabı İstanbul ve Gece’yi sevenleri için imzaladı.

concept store etkinliği concept store etkinliği
Daha önce de sevenleri ile bir araya gelerek kitabını tanıtmış olan ünlü yazar bu defa İstanbul’u ele aldığı yeni bilgiler ve gezi önerileri ile dolu kitabıyla yine yoğun ilgi ve beğeni almayı başardı. Sempatik tavırları ile katılımcıların sevgisini kazanan Tonguç, kitap imzaladığı sevenleri ve dostları ile sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*