Modanın Cesur Yüzü Transparan TasarımlarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Modanın en iddialı kumaşlarından olan tüllerden ya da inceltilen sert kumaşlardan elde ettiğimiz transparan modeller özellikle bu sene 2017 bahar modasının gözlerinden olmaya geliyor. Daha çok baharın rahatlığını taşıyan tulum gibi pratik tasarımlarda göreceğimiz transparan giysiler yer yer göğüs ya da sırt dekolteleri ile de birleşerek daha da cesur ve iddialı hale gelebiliyor.

Transparan Elbiseler
Transparan elbiseler
Transparanlığı dekolte ile birleştirerek daha da cesur hale getiren kesimlere daha çok 2017 elbise modellerinde rastlıyoruz. Elbisenin sırt ve göğüs kısımlarında derin bir V kesim dekolte sayesinde günü oldukça iddialı geçirmenizi sağlayacak olan modeller havalı duruşu ile oldukça rahat da bir görünüm sunuyor. Rahatlığı yalnızca görünümde değil hafif kumaşı ile kullanımda da hissettiren elbiseler siyah rengin sağladığı ciddiyet sayesinde cüretkar duruşunda dengeyi yakalıyor.

Transparan Giyim
Açık tonlarla transparanlık
Açık renklerin transparan tasarımlarla birleşmesi ile daha da iç gösteren bir görünüme sahip olan cesur 2017 tulum modelleri ince dokunun kullanıldığı kumaşlar ile bahar havasını üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Podyumların en çok dikkat çeken tasarımları bu modellerden oluşmakla birlikte, krem, yeşil gibi hafif ve doğal renklerin en sade haliyle kullanıldığı transparan giysilerde minimum aksesuar kullanımı ile fiziğin ön plana çıkartıldığı görülüyor.
2017 Elbise Modelleri
Ancak tavsiye olarak 2017 aksesuar modellerine göz atmanızda ve büyük kahve çantaları altın rengi zincirler ile birlikte kullanmanızda fayda olduğunu söylüyoruz.

2017 Bahar Modasi
Daha koyu renklerden hoşlananlar için de alternatifler sunan transparan modeller, omuz dekolteli ilginç modeller ile de tasarım konusunda bir adım öne çıkıyor.

Transparan Tasarımlar

Özellikle ipler ile omuzlardan sarkan salaş modeller bahar rahatlığını tulumlara taşırken, gri gibi daha metalik renkler ise akşam saatlerinde kullanıma daha uygun bir hal alıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*