Modayı Yakın Takip Etmek İsteyenlere Özel Trendleri Yakalama İpuçlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Modayı yakın takip edin, şıklığı yakalayın

Moda sürekli güncellenen içeriği, baş döndüren seçenekleri, sınırsız tarz ve alt kolu ile elbette takip etmesi güç bir varlık. Ancak şık görünmek isteyen kadınlar için trendlerden uzak kalmak düşünülemez bile. Eğer siz de son moda giyinmek ve her detayınızla son trendleri taşımak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bir türlü bilemiyorsanız sizi bizimle son modayı takip etmeye hemen şimdi başlamanızı sağlayacak önerilerimizi keşfetmeye davet ediyoruz.

Dergi ve yayınlar

Modayı takip etmek için yayın organları arasında sınırsız seçeneğiniz olduğunu unutmayın. Aylık moda ve kadın dergilerine abone olabilir, tarzını beğendiğiniz bloggerların yazılarını takip edebilir, moda konusunda güvendiğiniz yazarların köşe yazılarını takip edebilirsiniz. Modanın kalbinin bu kişilerle attığını unutmayın ve önerilere kulak verin. Ayrıca görselleri ile sizi doyuracak olan bu yazı ve yayınlar eğlenmenizi de sağlayacaktır.

Son Modayi Yakalamak icin Oneriler

Kendinize ”iyi” arkadaşlar edinin

Özellikle kalitesi ile bilinen markaların mağazaları ve özel tasarım butiklerinde çalışan görevliler bu alanda bilgili ve tecrübeli kişilerdir. Gün içerisinde birçok giyim parçasını düzenlemek ve farklı farklı müşterilere yardımcı olmak konusunda oldukça tecrübeli ve eğitimli olan mağaza çalışanları bazen size en iyi tavsiyeleri verecek kişilerdir. Mağazanın çalışanları için giyim kuralları olduğundan bu kişilerin giyimlerinin özgürce seçilmediğini bilin ve çalışanların tarzı hakkında fikir sahibi olmak için onlarla iletişime geçerek sık gittiğiniz mağazalarda kendinize bir arkadaş edinin.

Son Modayi Yakalamak icin Oneriler

Rahatlığınıza önem verin

Şıklık daima rahatsızlık demek değildir. Şık olmak uğruna sizi yansıtmadığını düşündüğünüz dar kalem eteklerin ya da sivri topukluların içine girmek zorunda değilsiniz. İçerisinde rahat etmediğiniz parçaları iyi taşıyamazsınız ve giysileri asıl şık yapan onları nasıl taşıdığınızdır.

Son Modayi Yakalamak icin Oneriler

Kendi tarzınızı belirleyin

Birçok kişinin gardırobunda sıkça gördüğümüz klasik ve basic parçalar vardır ve eminiz sizin de böyle parçalarınız mevcuttur. Gardırobunuzu açın ve kesik kotlar, deri ceketler, salaş kazaklar gibi zamansız parçalarınızı seçin. Bunlar için birer acil durum kombini oluşturun, kendi tarzınızı ortaya koyacak farklı detaylar seçerek en klasik parçaları özgünleştirmenin yollarını bulun.

Son Modayi Yakalamak icin Oneriler

Cesur olun

Bazılarımız beğendiği trendleri denerken oldukça çekimser yaklaşıyor. Ancak bir fikri normalleştirmenin ve popüler kılmanın yolunun öncü olmaktan ve bunun da cesur olmaktan geçtiğini unutmayın. Farklı fikirlere açık olun.

Son Modayi Yakalamak icin Oneriler

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*