Modern Bir Görünüm için Stil Önerilerini KeşfedinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Modern kadınlar ne giyiyor?

Şehir hayatının favori tarzı modern görünümler, basit parçaların etkileyici uyumundan doğan bir şıklığa sahip. Birçok kadın için modern görünüm sokak modasında yer almak için ideal seçenek olsa da bazen bu kombinleri oluşturmak kafa karıştırıcı olabiliyor. Peki çok beğenilen modern tarza sahip kadınlar neler giyiyor, 2017 sokak modası hangi modern giyim parçalarına kapılarını açıyor? Siz de stilinizde modernliği yansıtmanın yollarını öğrenmeye bizimle devam edin.

Basit ve şık

modern gorunum puf noktalari

Sanılanın aksine modern bir stil yaratmak lüks markalara ait ürünlere ya da oldukça uğraştırıcı tasarım detayları seçmeye gereksinim anlamına gelmiyor. Sadelikten doğan, göz yormayan, abartısız ve kadınsı bir görünüm modernliğin anahtarı. Bunun için dilerseniz modern ve klasik kelimelerini aynı anda bünyesinde barındırabilen siyah rengini kullanabilirsiniz. Siyah bir bluzunuz varsa bu bluzu kısa siyah bir tayt ya da likralı bir pantolon ile kullanabilir ancak en vurucu noktayı oluşturmak için stilettolardan yardım alabilirsiniz.

modern gorunum puf noktalari

Yine kısa cigaret pantolonlara sahipseniz özellikle koyu yeşil kanvas kumaşlar ile çok yakıştırdığımız gömleklerden kombin yardımı alabilirsiniz. Modern bir tarz yaratmak için yine stillettoları eklediğimiz bu görünümde parçalarını hafif bol seçerek salaş bir görüntü yaratabilir, renk konusunda farklılıklara yer vererek daha dikkat çekici olabilirsiniz.

Cesur olun

Sokak modası 2017 senesinde her zaman olduğu gibi iddialı parçaların öncüsü olmaya devam ediyor. Modern bir kadın olarak sizin de bu cesaret isteyen parçalara ayak uydurmanız oldukça havalı görünmenizi sağlayabiliyor. İpli sırt dekolteleri, hatlarınızı belirginleştiren ince saten bluzlar, hırkanızın içerisine giyebileceğiniz bralet ya da büstiyerler bu tarzı yakalamanız için birebir.

modern gorunum puf noktalari

modern gorunum puf noktalari

Uzun hırkalar gibi uzun elbiseler kullanmak da sizi daha elit bir modernliğe ulaştıracak parçalardandır. Özellikle bahar ve yaz aylarında sıkça gördüğümüz uzun elbiseleri rahatlığın ön planda olduğu günler için tercih edebilir, büyük bir şapka ile bu görünümü tamamlayabilirsiniz.

modern gorunum puf noktalari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*