Modern Elbiselere Beyaz DokunuşYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Beyaz rengi elbiselerin uzun yıllardır en çok tercih edilen renklerinin başında gelmekte, diğer renklerdeki parçalara sağladığı muhteşem uyum, hem gündelik kullanıma hem de özel zamanlara uyumu ile kullanışlılığı ile dikkat çeken beyaz elbise modelleri çok daha modern bir görünüme bürünüyor.

Beyaz Elbise Modelleri

Kalın kumaşların kullanıldığı keskin hatlı kesimlere sahip modern elbise modellerinde en çok beyaz renginin şehre uyduğunu söylemek yalan olmaz. Siz de ofis şıklığından özel akşam yemeklerine, arkadaş buluşmalarından davetlere kadar birçok yerde kullanabileceğiniz ve rahatlıkla birkaç basit parça ile kombinleyerek rahatça kullanabileceğiniz elbiseleri keşfetmeye hemen şimdi başlayın.

Beyaz Elbise Modelleri
Kabarık etekler
Daha genç bir görünüm isteyenler için şüphesiz tercihlerde eteklerde balon etek ya da kabarık etek modellerinden yana oluyor. Sevimli bir görünümü dilerseniz kırmızı bir ayakkabı ya da siyah bir çanta ile bir anda kokteyl elbisenize dönüştürebilir ya da alışveriş günlerinde rahat etmek için tercih edebilirsiniz.
Beyaz Elbise Modelleri
Özellikle kabarık eteklere daha çok volüm verilerek farklı boylarda asimetrik kesimler yaratılması ile çok daha modernist bir görünüm yakalayan elbise modelleri sıkı bir topuz ve siyah kalın cam güneş gözlükleri ile bir anda Audrey Hepburn’dan hatırladığımız klas filmografik şıklığa ulaşmanızı da sağlayabiliyor.

Beyaz Elbise Modelleri
Şehrin farklı köşelerinde
Dilerseniz bir açık hava daveti, dilerseniz bir havuz başı daveti… Beyaz elbisenizi nerede giyeceğinize bağlı olarak sınırsız alternatifin sizi beklediğini unutmayın. Geometrik şeritler ile süslenerek vücudunuza tam oturan kesimi daha da çarpıcı hale getiren beyaz elbiseler oldukça cüretkar bir görünüm sergilerken, etekleri yerlere kadar uzanan düz kesim salaş modeller ise şehre bohem bir hava getiriyor. Dilerseniz sandalet, mevsime göre ise botlarla dahi kullanabileceğiniz 2017 elbise modelleri farklı tarzların taleplerine cevap vermeye hazırlanıyor.

Beyaz Elbise Modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*