Modern Kadınlara Özel Saç FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Modern saçlar ile zamanın öncüsü olun

Modernlik tepeden tırnağa her detayı etkisi altına alan bir tarz. Bu tarzı sizin de kendinizde gördüğünüz her detay ile yansıtmanız ise zamanınızın öncüsü bir stil oluşturmanız için gerekiyor. Bu nedenle dilerseniz kesimler dilerseniz modeller ile yaratabileceğiniz modern saç fikirleri ile sizleri daha da çekici  ve zamanını yansıtan bir kadın olmaya davet ediyoruz. Genç görünümün adresi olan modern tarzın saçlardaki yansımalarını gelin birlikte keşfedelim.

Modern kesimler

modern sac modelleri

Saçlarınızda en büyük kesim trendi olan bob kesim tarzına yer vermek sizi oldukça havalı gösterecektir. Çünkü kabarık saçlara çok yakıştırdığımız bob kesimler, ince telli saçları ise daha da volümlü göstermek için ideal. Bu saçlara kurutma esnasında hafif ellerinizle kabarıklık kazandırmak ve dip kısımları biraz krepe ile dağıtmak, sizi Avrupa sokaklarından çıkmış gibi göstermeye yetecektir.

modern sac modelleri

Katlı kesimlerin demode ya da kullanışsız olduğu yönündeki şehir efsanelerine inanmadan önce bir kere daha düşünün. Sezonun göz alıcı saç trendlerinden olan küllü ombrelere oldukça yakıştırdığımız katlı kesim renk geçişlerini belirginleştirmek ve saçlarınızdaki dalgalara daha doğal bir görünüm kazandırmak için birebir. Ombre renklerini daha yakından incelemek için ise Sizi Kahvenin En Sıcak Tonları ile Tanıştıracak Kahverengi Ombre Saç Modelleri yazımıza göz atmayı unutmayın.

modern sac modelleri

Saç önlerinde kakül kesiminin sizin için pek de pratik olmadığını düşünebilirsiniz. Ancak sizi çok daha genç ve havalı göstereceğinden emin olduğumuz bu saç modelinde kaküllerinizi dilediğiniz an bandana ya da küçük tokalar ile kamufle edebileceğinizi ancak kaküllerinizin doğal halinde çok hoş duracağını da unutmayın.

Modern modeller

modern sac modelleri

Örgülerin fazla çocuksu olduğunu düşünenlerdenseniz bir kere daha düşünün deriz. En sportif örgü modellerini bile doğru kombinler ile birlikte kullandığınızda çok daha çekici görünebilirsiniz. Modern saç modellerini yansıtmanızda her detayın yardımcınız olabileceğini unutmayın.

modern sac modelleri

Yarım topuz modasından sonra topuz modelleri içerisinde sık gördüğümüz bir diğer fikir olan ense topuzlarını modern kadınların oldukça pratik bulacağına eminiz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*