Mor Rengin Canlılığında Bahar KombinleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Mor kombin önerileri

Mor asil ve de bir o kadar enerjik kadınlara ait bir renk olarak biliniyor. Lüks göstergesi olarak kraliyet ailelerinin kullanması ile bilinen mor rengi enerjisi ile günümüz sokaklarının en sık kullanılan ve en çok beğenilen renklerinin başında geliyor. Mor kombin görünümü ise bahara özel canlılığı yakalamak isteyen kadınlar için en farklı halleri ile karşımızda.

Mor rengi nasıl kullanıyoruz?

mor bahar kombinleri

Mor rengi baharın ilk günlerinde kullanmak isteyenler için ince uzun kollu bluzlar hem ofis ortamında hem de gündelik buluşmalarınızda tercih etmek için ideal. Bu görünüme basma çiçeklerin eşlik etmesi apayrı bir canlılık katacak. Ancak halihazırda eteklerinizin çiçeklerinde ve bluzunuzda yer alan mor renginin denge bulması için ayakkabılarınızda beyaz ya da lame gibi renkler tercih etmenizde fayda var.

mor bahar kombinleri

Fuşyanın canlılığı sizin için fazla parlaksa alternatif olarak modanın size leylak tonlarının gizemli şıklığını sunduğunu unutmayın. Altın renginde aksesuarlar ile başarılı bir uyum sağlayan bu renkler için koyu renkte kotlar ve eskitilmiş deri çantalar ideal olabilir.

mor bahar kombinleri

Mor renginin yalnızca üst kısımda kullanmak sizin için klasik bir fikirse bu renklerde kumaş pantolonlar ile de özellikle iş ortamında pratik kombinler üretebileceğinizi unutmayın. Bej, beyaz, kahve gibi farklı ve klasik renkler ile bu pantolonları kullanmak size hoş bir görünüm katacak.

mor bahar kombinleri

Bahar demek sokaklara ceket havası estirmek demek. Peki sezonu iki büyük trendini birleştirerek buna bir mor eklemeye ne derseniz? Süet kısa ceketlerin mor renginin farklı tonlarında olanlarını denemek, sizi oldukça havalı gösterecek. Ayrıca yine bu parça ile koyu kotlar ve bej ayakkabılar kullanabilir, spor ayakkabılardan stilettolara kadar farklı günler için farklı denemeler yapabilirsiniz. Güneş gözlüğü ise eklemeyi unutmamanız gereken bir aksesuar detayı.

mor bahar kombinleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*