Nudelar Rafa, Canlı Pembeler Geri GeliyorYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Pembe Renkler Modaya Geri Döndü

Pembe Kombinler
Bütün bir seneyi nude tonlarında tamamladığımız ve doğallığın ön planda olduğu 2016 tonlarının ardından 2017 giyim modasında canlı pembeler yeniden eski şöhretini kazanıyor. Fuşyayı andıran şeker pembeleri sayesinde yalnızca beyazın klasik uyumu değil, kırmızı gibi yakın renkler de yeniden üzerinizde hayat bulabiliyor. Pembenin yeniden ünlendiği 2017 sokaklarını gelin birlikte değerlendirelim.

Pembe Kombinler Pembe Kombinler
Ünlü isimlerden ilham alın
Podyumların yanı sıra bu senenin moda habercisi olan kırmızı halılarda sıkça gördüğümüz canlı pembeler en çok siyah ve kırmızı tonları ile birlikte kullanılıyor. Kırmızı eskiden pembeye yakınlığı nedeniyle birlikte pek tercih edilmeyen bir renk olsa da yeniliklere kapılarını sonuna kadar açan 2017 sokak modasında uyum aksesuarlarla desteklenerek cesurca sağlanıyor.
İki canlı tonu bir arada kullanmayı hala aykırı bulan ve klasik tarzlardan yana olanları ise elbette siyah alternatifi karşılıyor. Siyahın pembenin canlılığını dengeleyen derinliği, mini elbiselerde daha sevimli bir hal alırken, bluzlarda ise daha cazibeli bir hal alıyor. Pembe kombinlerde görüldüğü gibi karar tamamen zevkinize uygun bir şekilde size bırakılıyor ve altın tonlarında kemer ya da kolye gibi detaylar da eklenmesi tavsiye ediliyor.

Pembe Kombinler Pembe Kombinler
Nostaljik ve klas
Fuşya tonları klas duruşu ile dilerseniz düz kesim dilerseniz pileli modellere yakıştırılıyor ve ofis şıklığından özel davetlere birçok yerde size eşlik ediyor. 80’lerin canlı günlerine bizi götüren fuşya dilerseniz düz ve dar kesim ile modern, çan etek modelleri ile retro tarz arayışında olanların yardımına koşuyor.

Pembe Kombinler
Çiçekli kazak modellerinizden krem tonlarında olanları kemerinizden içeri sokarak kullanabilir, daha da eskilere, 60’lara yolculuk yapabilirsiniz. Bu görünümü sivri burun ayakkabılar ya da kalın topuklar ile destekleyebilir ancak ne olursa olsun sokakları şıklığınızla sallayabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*