Okul Örgüleri ile Sınıflara Modayı TaşıyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Okul sıralarında örgü şıklığı

Okul sıraları sanıyoruz ki hali hazırdaki gençliğin enerjisinden aldığı hareketliliğine yazın gelişi ile birlikte daha da enerji katan mekanların başında geliyor. Ancak genç hanımlar için bu enerjiye uyum sağlayacak pratik modellerin yanında şıklıklarını da gençliklerine uygun şekilde tamamlayacak saç modellerine sahip olmak büyük önem taşıyor. Özellikle gündelik ve sportif giyimin ön plana çıktığı okul modasının en beğenilen modellerinin başında gelen örgü modelleri içerisinde sezon trendlerinin neler olduğunu sizler için gözler önüne seriyoruz, gerisi genç ve şık hanımların zevkine kalıyor.

Gevşek örgüler

okul orguleri

Saçlarınızı normal bir şekilde ördükten sonra parmaklarınızla biraz ovarak birkaç telin çıkmasına izin vermek sizi çok daha bohem bir tarza sahip olmuş gibi gösterecektir. Her saç tonunda kendini belli edecek hatlara sahip olan bu modelin pratikliği ve salaşlığından gelen gençlik enerjisi ise cabası.

Örgü tokalar

okul orguleri

Saçlarınızı örgüler ile de at kuyruğu şeklinde sabitleyerek oldukça farklı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunun için ensenizde bir at kuyruğu yapacak gibi saçlarınızı elinizin içinde birleştirin ve sıkı, ince telli minik bir örgü ile bu kuyruğu sabitleyin. Renkli tokalardan da yardım almanız mümkün.

okul orguleri

Örgü tutamları

okul orguleri

Saçlarınızı iki yandan ördüğünüz saç modellerinin en çok da saçları çok uzun olduğu için rahat hareket etmekten ve okul temposuna ayak uydurmak konusunda zorlananlar için pratik ve ideal bir model olacağını söylemekten çekinmiyoruz. Öyle ki bu modelin yıllardır değişmeyen modası da bu konudaki en büyük ispat.

okul orguleri

Saçlarınızda eğer iki uzun örgü kuyruğu yapacak uzunluk yoksa ya da böylesi bir model yerine daha olgun bir tarza sahip görünüm yakalamak istiyorsanız sizin için örgü tutamları ideal olacaktır. Saçlarınızın alnınızdan itibaren iki tutamını örerek arkada birleştirin ve iri bir at kuyruğu yapın. Bu görüntüyü gün içinde topuz yaparak da kullanmanız mümkün olacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*