Okula Dönüş Başlıyor: En Şık ve En Rahat Okul Kombini ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Okula dönüşte en pratik kombin önerileri

Okula dönüş vakti geliyor, öğrencileri ve genç hanımları okulda ne giymeleri gerektiği konusunda telaş sarıyor. Abartısız şıklık kadar pratikliğin de ön planda olması gereken okul kombinlerinde hemen herkesin sahip olabileceği parçalar ile sokak modasından ilham ve gayet genç bir tarz yakalamak ise oldukça kolay. Siz de sizin için derlediğimiz okul kombini önerilerini inceleyerek sene boyunca şıklığınızla okul koridorlarında tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Okul Modasi

Sade parçalara sezon trendleri ile dokunuş

Hemen her genç hanımın gardırobunun vazgeçilmezi olan düz ve kullanışlı parçaları birkaç küçük dokunuş ile sezonun gözdesi kombinlerin en çarpıcı parçalarından biri haline getirmek mümkün olabiliyor. Örneğin kot modellerinde bol kesimlerin görüldüğü, ancak dar kesimlerden vazgeçemeyenler için salaşlığın elbette kesik ve yırtık gibi detaylarla sağlandığı pantolon modellerinde sezon modasını yakalamak için birkaç makas darbesi yeterli olabiliyor.

Okul Modasi

Kotlarınıza asilik kazandırmak elbette kombinlerinizi tamamen son moda kılmaya yetmiyor. Üst kısma geçtiğinizde ise sezonun bir diğer gözdesi uzun ve ince paltolardan yardım almak ise sportif şıklığınızı size bir anda verebiliyor. Paltonuzu okul konseptine uygun bir tshirt ile kolayca kullanabilmek ise kombininizin bir diğer avantajı.

Okul Modasi

Tıpkı pantolonlar gibi ceket boylarında da kısalmalara gidilen sezon modasında, kazak ve bluz modellerinde ise çizgili desenleri görmeye devam ediyoruz. Sezonun en çok konuşulan kadife kumaşı modasını ise üzerinde taşımak isteyenler için genç görünümün destekleyicisi ceket modelleri harika bir alternatif olabiliyor.

Şıklığı ön planda tutanlara

Eğer hareketli geçmesini beklemediğiniz ya da sonrasında arkadaşlarınızla özel bir plan yaptığınız bir okul gününde şıklığınızı rahatlığınızdan bir tık daha ön planda tutmak istiyorsanız, okul modasının vazgeçilmezi etekler, akla ilk gelen parçalardandır. Pantolon paçalarından ceket boylarına kadar tüm kesimlerde kısalığın hakim olduğu 2017 modasında eteklerin de düzlerden yukarı kullanılması, özellikle eskitemediğimiz bir kombin alışkanlığı olan uzun çizme-kısa etek uyumu ile göz dolduruyor.

Okul Modasi

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*