Oversize Kot Ceket Modasını Yakın Kadraj Altına AlıyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Büyük beden kot ceketler ile nostaljik rahatlık

Kot ceketler 90’larda yaptığı zirvenin ardından kendini bizlere rahatlık arayanların tercihi olarak tanıtmayı başarmış modellerden oluşmakta. Ancak bu sene daha da büyük bedenlerin sezonu ele geçirmesi sayesinde kot ceketleri daha da rahatlamış ancak bir o kadar da modern bir şekilde görebilmek mümkün. Kot kombinlerine farklı ve biraz da maskülen bir bakış açısı getiren ceket modelleri ile siz de bu sezon rahatlık anlayışınızı baştan yazacaksınız.

oversized kot ceket

Mini elbiselerle uyum 

Mini elbiselerinizi kot ceketler ile kombinlemek belki de yeni bir fikir değil. Ancak elbise boyları kısalırken ceketlerin boylarının uzaması ve aynı hizaya gelmesi ise bu sene sokaklarda göreceğimiz yeniliklerden. Ünlü isimlerden Kyle Jenner’ın da tercih ettiği bu tasarım fikrini gündelik kombinlerinizde saatlerce ne giymeniz gerektiğini düşündüğünüz günlere inat dakikalar içerisinde siz de kendi parçalarınıza uyarlayabilirsiniz.

oversized kot ceket

Bu kombinlerde aynı rahatlığa eşlik edecek kalın taban spor ayakkabılar kullanırken, demir zincirli mini borsa çantalar kullanmak ise oldukça yaratıcı olabilir.

oversized kot ceket

Taytlara farklı yorumlar

oversized kot ceket

Beli açık tshirtlerinizi nasıl kamufle edeceğinizi düşünüyorsanız kot ceketleri seçenekler listesinin başına alabilirsiniz. Saçlarınızı biraz dağınık bir şekilde kullanmak, ayakkabılarınızda yine platform topuk sportif modeller tercih etmek ve taytların rahatlığından yardım almak işlerinizi kolaylaştıracak diğer detay önerilerinden.

Dilerseniz taytlar ile de kullanabileceğiniz kot ceketlerinizi önünü kapayarak bir anda kot gömleklere dönüştürmeye ne dersiniz? Üst kısmında asi punk desenlerinin yer aldığı kot ceketleri büyük beden aldığınızda önünün kapanması gibi bir sorun yaşamanız pek mümkün değil. Siz de bu durumdan istifade ederek onları salaş birer gömleğe dönüştürebilirsiniz. Bu görüntüyü siyah bir tayt ile kolayca kombinlemek ise oldukça eğlenceli ve kolay.

oversized kot ceket

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*