Özel Günler için En Renkli Elbise ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Özel günlere özel elbiseler ile hazırlanın

Belki bir açılış, belki sevdiğiniz bir arkadaşınızın nikah töreni, belki de bir akşamüstü buluşması… Ne kadar özel olduğunu hissettirmek ve özel günlerde kendi farkınızı göstermek için içinizdeki farklı tarzların renklerine kulak verin. İçinizdeki arzulara en uygun modeli bulmak için size sunduğumuz farklı renkleri ve moda lezzetlerini de incelemeyi unutmayın.

Modern kadınlara

Modernliğin öncüsü cazibeli kadınlara elbise konusunda biraz içindeki asalet kadar vahşiliği de çıkaracak modelleri öneriyoruz.

Ozel Gun Elbiseleri

Modern tarzın en bilinen taktiği olan dar kesimlerde kendinizi aşmak için hafif kesiklerden faydalanabilirsiniz. Bel kısmındaki pencereler sizi fazla dikkat çekmeyen dekoltesi ile daha cazibeli kılarken, bu görünümün bütünleyicisi ise elbette altın renginde ince ve sert bilek halkaları oluyor. Özellikle modernliğe biraz daha doğallık ve asilik katmak için saçlarınızı ise mutlaka serbest bırakın.

Canlı ruhlara

Canlı ruhlara canlı renkler sunan 2017 elbise modellerinde geometriden çiçeklere kadar farklı desenlerin işlendiği alternatifler mevcut.

Ozel Gun Elbiseleri

Geometrinin inceli kalınlı şeritler şeklinde sunulduğu canlı renklerdeki elbiseler şifon kumaş dokuması ile size rahat ve genç bir tarz elde etme imkanı sunuyor. Bu görünümün geometriden gelen modernliği desteklemek için oldukça hafif dalgalar ya da sert köşeli bob kesim saçlar kullanabilirsiniz.

Ozel Gun Elbiseleri

Daha yumuşak ve romantik kadınları ise sofistike çiçekliler bekliyor. Çiçek modelleri içinizdeki canlılığı dışınıza taşırken özel organizasyonlarda açık tonların ferahlığını mı yoksa kaygan ve parlak kumaşların koyu renkler ile birleştiği çılgın tasarımları mı tercih etmek istediğiniz ise size kalıyor.

Ozel Gun Elbiseleri

Marjinallere

Ozel Gun Elbiseleri

Bu senenin trendi bohem tarz en çok farklılığı ve sıra dışılığı felsefe olarak benimseyen marjinal kadınlara yakışıyor. Abartısız cilt makyajı ve çapıcı bir ruju doğal saçlarınızla birlikte kullandığınızda el işlemesi nakışlarla renklendirilen elbisenizin içinde daha da harika görüneceğinize şüphemiz yok.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*