Özel Günler için Özel Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Saçlarınızı özel günlere hazırlıyoruz

Saçlarınızın özenle oluşturduğunuz ve düşünerek bir araya getirdiğiniz tüm görsellerin değişmez önemi ile tamamlayıcısı. Özellikle de atmosferin ya da sizin tarzınızı yansıtma konusunda saç modellerinin sunduğu çeşitlilik büyük önem taşıyor. Saçlarınızı özel davetlere hazırlayarak tüm görünümünüzü değiştirmek ve şıklığı yakalamak mümkün. Bu nedenle yapımı kolay, görünümü doğal özel gün saçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Örgü taçlar

ozel gun sac stilleri

Örgüleri saçlarınızı daha doğal ve sevimli bir havaya sokmak için kullanıyor olabilirsiniz. Ancak onlara taç formu vererek özel günlere de saçlarınızı uygun hale getirmeniz mümkün. Özel zamanlarda abartılı bir görünümden kaçınmaya büyük önem verenler için sunulan örgü taçlar gençlik havası katan bir tazelik sağlıyor, yüzünüzün ön plana çıkması ve küpe gibi aksesuarların belirginleşmesi ile daha da avantajlı bir hal alıyor.

Bombeli topuzlar

ozel gun sac stilleri

Saçlarınızın ön kısmına hafif bir bombe vererek yapacağınız topuzlar, en sıradan toplama şekillerini dahi özel günler için hazırlamaya yetebilir. Saçlarının ön kısmının seyrek ya da sönük durmasından şikayet edenlerin de sorununa çözüm olacak bu fikir ile daha modern bir görüntü kazanabilirsiniz.

Saç önlerine bombe verirken alın başlangıç noktasına yakın bir yerde kurdele ya da ince badana kullanmak da size gençlik verecek bir diğer fikir. Özellikle kemikli yüzlere sahip olanların yüz hatlarını daha da belirginleştirecek olan bu modeli yapımı ise pratikliği ile şaşırtacaktır.

ozel gun sac stilleri

İri dalgalar

Saçlarınızı pratik bir şekilde özel günlere hazırlamak için kalın bir maşa yeterli olabilir. Tek yöne atılan iri dalgaların omuzlardan dökülmesi ile oldukça kadınsı bir hava yakalayacaksınız.

ozel gun sac stilleri

Saçlarınız kısa da olsa uygulayabileceğiniz asimetrik ve paralel dalgalar, canlı bir görüntü sunarak sizi enerjik kılacaktır. Bu modelleri evde yapabilecek olmanın kolaylığı ise bir diğer önemli iyi yanı.

ozel gun sac stilleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*