Palazzo Pantolon Modelleri için Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak giyiminde hem şıklık hem rahatlık sunan palazzo pantolon modelleri

İş giyiminde hem şık görünmek hem de onca tempolu işin içerisinde rahat hareket edebiliyor olmayı diliyor olabilirsiniz. Ya da mağazaları gezeceğiniz keyifli ve yorucu bir günde stilinizi korurken size uyum sağlayacak bir konforun peşindesinizdir. Tüm bu anlarda adeta bir kurtarıcı olan modern kadının gözde kesimlerinde palazzo pantolon modelleri ile hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada yakalayabilirsiniz.

palazzo pantolon kombinleri

Palazzo pantolonları nasıl kullanmalı?

palazzo pantolon kombinleri

Bu pantolonların yalnızca kesim ve fikir değil, desen yönünden de oldukça modern göründüğünü söylememizde fayda var. Bu sebeple kombin oluştururken aynı konsepte uygun parçalar seçmeniz de uyumunuz için önemli. Ancak hali hazırda oldukça bol bir kesime sahip olan bu pantolonlarda yüksek bel tercih etmiyorsanız eğer özellikle daha da dar kesim üstler kullanmanızda fayda var.

palazzo pantolon kombinleri

Eğer kullanacağınız pantolon hafif yüksek bel ise ve bluzunuzu içine sokarak kullanma gibi bir şansınız varsa durum başka. Bu modellerde üst parçanızda hafif bol, karın kısmı dökümlü modeller seçebilir ve eteklerdeki bolluğu pantolon içine kıstırarak saklayabilirsiniz.

palazzo pantolon kombinleri

Renk ve desen yönünden inceleme altına aldığımızda büyük bir çeşitlilik ile karşılaştığımız palazzo pantolon modellerinde klasik pantolon kombini yapma rahatlığını yaşayabilirsiniz. Ancak madem bu denli farklı bir kesimde pantolon tercih ettiniz, üst parça seçiminde de biraz farklılığa yer vermenizi tavsiye ederiz. Örneğin dar kesim kayık yaka bluzları düz siyah bir palazzo pantolon ile kullanmak ofis davetleri için ideal olabilir.

palazzo pantolon kombinleri

Baharın kendini büsbütün hissettirdiği bu günlerde rahatlığı yakalamak için mutlaka denemeniz gereken palazzo pantolon modellerinde çiçek desenlerinin  soft renklerdeki görünümünden giyiminize bahar canlılığını taşımak için yararlanabilirsiniz. Bu pantolon modelleri ile gündüz giyiminde kalın mantar dolgu topuk ayakkabılar giymeyi tercih etmeniz size oldukça uzun gösterecek önerimizdir.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*