Paletler ile Uygun Fiyatlı ve Göz Alıcı Tasarımlara Evinizde Yer Açın!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Dekorasyonda yaratıcılığın yeni adı paletler

Kolayca bulunabilen ve maliyeti oldukça düşük olan paletler ile evinizde yaratıcılığınızı konuşturmanızı sağlayacak tasarımlar ortaya koymak 2017 dekorasyon modasının en çok dikkat çeken fikirleri arasında. Evinizde hemen her köşede kendine yer bulabilen ve fazla eşyalarınızı ortadan en şık şekilde kaldırmak için kullanabileceğiniz palet fikirlerini sizlere sunuyoruz, sizlere daha keyifli ve pratik evlere daha uygun fiyatlarla sahip olmak kalıyor.

Salon ve antre

palet dekorasyon

Salonlarınızdaki içki setleri, kadehler, dekoratif aksesuarlar ve çok daha fazlası için illa raflar kullanmak zorunda değilsiniz. Eğer duvarınızın bütünlüğüne zarar vermeden raf kullanmak istiyorsanız dar raflı kitaplıklar yerine kendi palet raflarınızı kolayca yaratabilirsiniz. Aynı boy ve renkteki birkaç ahşap kutuyu üst üste farklı şekillerde dizmek, evinizde oldukça modern ve sıra dışı bir şıklık yaratacaktır.

palet dekorasyon

Evinize girildiği anda en renkli halinizle sevdiklerinizi karşılamak için aynı sandıkları kullanabilir ancak bu defa onları pastel renklerde boyayarak renklendirebilirsiniz. Bu sandıkları antrede yer kaplamaması için duvara monte etmek ise ayakkabı fazlalığını en dekoratif şekilde ortadan kaldırmanızı sağlayacaktır.

Çocuk odaları

palet dekorasyon

Dağınıklığın asla sona ermediği çocuk odalarında ise saçılan oyuncakları ve kitapları toparlamak oldukça zorlu olabilir. Ancak elinizin hemen altında bulunacak pratik raflar kullanmak hem çocuk odasının sevimli havasına katkıda bulunacak hem de eminiz ki işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Büyük dolapların çocuk odası gibi alanlar için fazla büyük olduğunu düşünüyorsanız dağınıklığa son vermek için duvara monte ettiğiniz ahşap sandıkları kullanmayı düşünebilirsiniz.

Banyo ve mutfaklar

palet dekorasyon

Banyo ve mutfaklar küçük eşyaların en fazla olduğuu, haliyle düzenin sağlanması için raf ve konsol gibi eklemelere en çok ihtiyaç duyulan alanlardır. Bu alanlarda ahşabın hafifliği ve doğallığı ile kendi saklama alanlarınızı yaratmak ise şıklık kadar eğlence konusunda da hoşuna gidecek fikirler arasında yer alır.

palet dekorasyon

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*