Paltolarda Kare Kare RenklilikYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokak Modası ve Palto Modelleri

İnce paltolar ve uzun paltolardan sonra şimdi de sokakları renklendirmeye devam eden 2017 palto modellerinde renkli karelerden oluşan tasarımların dikkatleri çektiğini görüyoruz. Kare ve geometrik desenlerin parlak renklerle buluştuğu palto modelleri kürkten kadifeye farklı kumaşlar ile kışın soğuklarından da şıklık sağlarken sizi korumayı elden bırakmıyor.

palto modelleri palto modelleri
Paltolarda patchwork tasarımlar
Patchwork olarak adlandırılan ve daha çok dekorasyon ürünlerinden aşina olduğumuz geometrik desenlerin gelişigüzel yamalarından oluşturulan tasarımlar çılgınlığın ön planda olduğu 2017 sokak modasında paltolar aracılığıyla kendine yer ediniyor. Paltolarda mor-pembe renk çiftinden parlak sarıların zebra desenleri ile buluştuğu tasarımlara kadar birçok çeşitli kumaşın kullanıldığını görmek mümkün.

palto modelleri

Ancak bu desen ve renkleri özel kılan farklı büyüklükteki parçalardan bir araya gelen bir dokuya sahip olarak yaratıcı duruşunu hat safhaya çıkarması oluyor. Parçaların birbirinden siyah şeritler ile ayrıldığı modellerden, en uç desenlerin bir arada kullanıldığı patchworklere kadar birçok alternatife sahip olduğumuz dikkatimizi çekiyor.
palto modelleri
Bohem yaklaşımlar ve modern duruşlar
Keçe gibi sert ve tüylü kumaşların kullanıldığı 2017 palto modelleri de bu akıma uyum sağlarken daha bohem bir yaklaşım arayanlar için bu kumaşlar iyi birer alternatif olabiliyor. Yuvarlak gözlükler ve düz ortadan ayrılmış saçlarla kullanabileceğiniz geometrik yamalı keçe paltolar sizi adeta sokaklarda geçmişe götürüyor.

palto modelleri
Palto modellerinde daha modern yaklaşımlar arayanları ise daha keskin bir çarpıcılık bekliyor. Özellikle fosforlu renklerle detaylandırılan geometrik desenlerde yine dekorasyondan aşina olduğumuz görüntülere yer verilirken bu modern duruşu alnı örten kaküllü topuzlar ya da apartman topuk şeffaf ayakkabılarla birlikte kullanmak tam anlamıyla sokak modasının en şık yüzü olmanızı sağlayacak kilit bilgiler olabiliyor. Dilerseniz kırmızı ya da sarı gibi canlı renklerin kullanıldığı düz bir kazak ile bu kabanları kombinleyebilir, dilerseniz düz beyaz bir bluz ile de rahatlığı yakalayabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*