Pandora Bahar Koleksiyonu ile Takıların En Özel Halini TaşıyınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Pandora’dan bahar takıları

Özel tasarımların ve ince el işlemelerine sahip aksesuarların bilinen markası Pandora bu baharı karşılamanız için oldukça özel tasarımlar vaat ediyor. Pandora takılarında baharın yalnızca yumuşaklığı ve naifliği değil motif ve desenleri de dikkatleri çekiyor. Sizleri, mine işleme fikri ile bildiğimiz tasarımcıların ellerinden çıkan bahar takılarını keşfetmek için Pandora tasarımlarını yakından incelemeye davet ediyoruz.

Mine işlemeleri

pandora bahar takilari

Pandora takıları kendine has bir fikir olan el emeği mine işlemeleri ile biliniyor. Genç ve yeni tasarımların öncelikli olduğu takılarda mine işlemeleri için firma yetkililerinin söylediğine göre tam 30 marifetli el aynı anda çalışıyor, elbette karşımıza bu emeğin sonucunda büyüleyici takılar çıkıyor.

Minelerin inceliği sizin canlı yapınızı ve bahar renklerini yansıtmaktan geri kalmıyor. Yan yana kullanılmaya uygun incelikte modelleri tek başına kullanmak da yeterince şık bir görünüm için yeterli.

Retro fikirler

Do serisi ile dikkatleri çeken ve koleksiyonlarına genç ruhların hareketliliğini yansıtan Pandora elbette tüm zevkleri hesaba katmadan hareket etmiyor.

pandora bahar takilari

Mine işleme fikirlerinden yine faydalandığını gördüğümüz bahar küpelerinde bu defa daha klasik bir tarz karşımıza çıkıyor. Retro tarzından vazgeçemeyeceğimizi gösteren Pandora, 60 ve 70’lerin modasını parıltılı aksesuarlarına ustalık ile taşıyor. Elbette melek kanadı gibi modern zamanlarda görmeye alışkın olduğumuz trendlere küpe modelleri arasında yer verilmiyor değil.

Charmların uğuru

pandora bahar takilari

Uğur getirmesi için kullanılan charmlardan ilham alan tekli süslemeler Pandora Do serisinin temelini oluşturuyor. Çünkü dilerseniz deri dilerseniz metal tabanlı bilekliklerde bu charm modelleri arasından dilerseniz birini dilerseniz de birçoğunu kullanarak kendinize has bir bileklik tasarımı oluşturmanız mümkün.

pandora bahar takilari

Uğur getireceği düşünülerek taşınan bu süslemelerde Pandora’nın kendine özgü tarzını görmemiz hakiki gümüş farkını yeniden ortaya koyuyor. Bu kalite anlayışından yola çıkarak sevdikleriniz için mükemmel bir hediye fikri keşfetmiş de olabilirsiniz.

pandora bahar takilari

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*