Phytomer ile Cildiniz Hak Ettiği Bakıma KavuşsunYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Cildinizi yeniden güzelleştirecek olan marka Phytomer

Kırk yıldan daha da uzun bir süredir, deniz biyoteknolojisinin sunduğu çalışmalardan yola çıkılarak üretilen devrim niteliğindeki bakım ürünleri ile kadınların favori markalarından biri olmayı başaran Phytomer, artık ürünleri ile Türkiye’de.

phytomer

Geleneklerin ötesinde bir üretim anlayışı

 Merkezi Saint – Malo isimli Fransız bölgesinde bulunan ve deniz ürünlerinin şaşırtıcı faydalara sahip içeriğinden yararlanılan Phytomer ürünleri, tam üç nesildir dünya kadınlarının güzellik için tercih ettiği markaların başında geliyor. Saint-Malo’da bulunan merkezine ek olarak Mont Saint-Michel koyu üzerinde araştırma ve ürün pazarlama tesisi bulunan markanın çıkış noktası ise bağımsız bir aile markası ile başlamış. Yaklaşık 200 kişinin çalışmakta olduğu bu üretim alanında geleneksel bakım yöntemlerinin oldukça ötesinde, profesyonel bir bakış açısı ile bakım ürünleri hazırlanıp, hassas ve çevre dostu ürünler konusunda geliştirmelere de devam ediliyor.
phytomer
Yüksek etkili ürünlerin lider ismi
Phytomer ürünleri kendi alanında benzer hizmetler vermekte olan markalara, biyoteknolojinin kullanıldığı yöntemler ile adeta yüksek etkili ve çevreye uyumlu ürün oluşturma konusunda liderlik oluşturuyor.
phytomer
Son teknoloji üretim anlayışına sahip ve denizlere özgü biyoteknoloji yöntemlerini kullanan bu ürün geliştirme alanında, kimyasal madde kullanımını ve doğal yaşama verilen zararlı büyük ölçüde önlenmiştir. Mikro boyutlardaki alg üretim projeleri, doğal yaşama ait kaynakların korunması ve hatta hatta yok olma tehlikesi içerisinde olan türlerin yeniden doğal yaşama dâhil olabilmesine yardımcı oluyor.
phytomer
Dünya genelinde osteopat, doktor gibi etkili sağlık çözümleri sunan uzmanlar için masaj ve spa teknikleri ile birlikte kullanmaya da uygun ürünleri bulunan marka, güzellik ya da sağlık salonlarında sıkça tercih edilmekte idi. Şimdi de sahip olduğu çalışma ortağı ülkeler içerisine Türkiye’yi eklemeye hazırlanan Phytomer, spa keyfini ve güzellik sırlarını ev ortamına taşımak isteyenler için geliyor.phytomer

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*