Plaj Modasında Etnik Desenli BikinilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sezonun bikini modası şekilleniyor

Bazıları için hiç geçmeyen ve her daim güncelliğini koruyan, bazıları için tatillerin olmazsa olmazı, bazıların için ise baharın müjdecisi olan renkli bikiniler, sahil modası yavaş yavaş şekillenmeye başlarken bu sene ne gibi desenler ve renkler ile karşılacağımızı belli etmeye başladı bile. Bohem tarzın en bilindik detaylarından olan etnik desenlerin mavi ve pembe ağırlıklı olarak kullanıldığı etnik desenler tek başına bikinileri oldukça dikkat çekici kılmaya yeterken ek olarak boncuklu işlemeler ya da çapraz gelen şeritlerle sağlanan tasarımlar bikinileri daha da ilginç bir halde görmemizi sağlayabiliyor. Bikini modası yavaş yavaş şekillenirken bu sezon bizleri nelerin beklediğini birlikte inceliyoruz.

Etnik Desenli Bikini

Etnik desenler

Yalın kullanımında dahi karmaşık ve yoğun görüntüsü ile zıt renklere ve farklı şekillere bolca yer veren yapısı sayesinde dikkat çekici olabilen etnik desenler, bu sezon bikinileri renklendirmek için en çok tercih edilecek olan tarza benziyor.  Genç görünümün sokak giyiminde görmeye alıştığımız bu tarzı çok seveceğine eminiz. Özellikle koyu tonların pastel renklerle bir arada kullanıldığı bu desenler zıtlıklar ve karmaşadan gelen hipnotize edici desenler ortaya konmasını sağlarken sahil sıcaklığını bikinileriniz ile üzerinizde taşımanıza da olanak sağlıyor.

Etnik Desenli Bikini

Çılgın boncuklar

Boncukların da etnik tarzın olmazsa olmazı olduğunu hatırlatıyor ve en az kendinden desenler kadar şık bir görünüm sağlayan boncuklu desenlerin bikini üzerindeki duruşu inceliyoruz.

Etnik Desenli Bikini

Özellikle göğüz kuplarının alt kısmında kullanımına odaklanılan boncuklu işlemelerin yaka kısmında da şeritler halinde parladığını görmek mümkün. Her zamanki gibi bel, göbek ve üstüne dikkatleri çeken parlak boncukları alt kısımdaki düz siyah parçalar ile de kullanarak takımlarınızda çeşitliliği arttırabilirsiniz. Bu sayede tek bir bikini üstü ile birden fazla alt kullanma imkanı yakalayabilir ve üst kısmın hali hazırda yeterince gösterişli oluşundan fonksiyonel anlamda faydalanabilirsiniz.

Etnik Desenli Bikini

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*