Plaj Partileri için En İdeal Kombin FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tüm sahilin havasını değiştirecek kombin önerileri

Plaj ve sahi buluşmaları ya da keyifli deniz kenarı partileri, genç hanımlar için havanın ısınması ile birlikte yeniden moda gündeminde yerini almaya başladı. Havalar yavaş yavaş ısınırken gardırobunu da sezon trendlerine uygun olarak yaza hazırlamak isteyenler için sahil ve deniz kenarı temalı etkinliklerde ne giyilmesi gerektiği merak konusu oluyor. Siz de denizin havasını yaz canlılığı ile buluşturan kombin önerileri ile sezonun trendlerini sahil kombinlerinize yansıtın.

İki parça rahatlığı

plaj partisi kombinleri

Sahil giyiminde iki parça kullanarak rahat edebilmek için elbette olmazsa olmazımız short modelleri. Sezonun short modelleri arasında ince kumaşlardan kısa ve etnik desenler ile renklendirilen modeller en çok talep görenler arasında. Bu desenlere ise bahar ve yaz havasının en aydınlık halini yansıtmak için daha karmaşık bir hal yaratmamak adına en çok beyaz ve düz kesim parçaların yakıştığını söyleyebiliriz. Akşam saatlerine kalmayı düşündüğünüz buluşmalar için beyaz basic tshirt üzerine iri delikli el örmesi beyaz bir hırka tercih etmek akıllıca olacaktır. Bu görünümü ise daha sade ve klas bir hava yaratmak için altın rengi minimalist aksesuarlar ile taçlandırmanızda fayda var.

plaj partisi kombinleri

İki parçalı kombinlerde yine bir diğer alternatifiniz de eteklerden yana. Eğer mini bir etek giyecekseniz zıtlık uyumu için üst kısımda uzun kollu bir parça tercih edebilirsiniz. Ancak uzun kollu bluzların sadece serin havalara özgü olduğunu düşünmeyin. Omuzları açıkta bırakan kayık yaka, iri dantel delikli bu bluzlarda balon kol tercihi ile ferah bir hisse sahip olabilirsiniz. Aksesuar yönünden deri çantalar işlerinizi kolaylaştıracağı gibi Bu Rengarenk El Yapımı Sandalet Modellerine Bayılacaksınız! yazımızda yer alan sandaletler ile de rengarenk detaylar yaratabilirsiniz.

plaj partisi kombinleri

Daha sıcak havalar daha da rahat olabilmek için sahil kenarında beğendiğiniz bir bikini takımı üzerine pareo elbise geçirmeniz yeterli olacaktır. Bu mini elbise görünümlü dantel dokulara sahip parçalara aynı renklerde fötr şapkaların çok yakıştığını eklememizde de fayda var.

Tek parça pratikliği

plaj partisi kombinleri

Tek parça kullanarak pratik kombinler yaratmak istediğiniz acil durumlar için yine etnik desenlere sahip, bel oyuntulu uzun bir elbise ya da short tulumlar işinizi oldukça kolaylaştıracak kullanışlı parçalardır.

plaj partisi kombinleri

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*