Romantik Bahar Kadınları için Romantik Örgü FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Saçlarınızda örgülerin romantik dokunuşu yer alsın

Bahar havasının romantik atmosferine uyum sağlamak isteyen duygusal kadınlarımız için saçlarda örgü modasının en naif hallerini öneriyoruz. Örgüler hem yıllardır koruduğu ve muhtemelen asla sarsılmayacak olan trend konumu ile pratikliğin olduğu kadar zarif güzelliğin de olmazsa olmaz parçalarından biri. Eğer siz de içinizdeki aşk kadınını bahar havasının büyüsü ile birleştirerek ortaya koymak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz örgü modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Yarım kuyruklar

romantik orguler

Saçlarda geçtiğimiz dönem yarım topuz ve yarım at kuyruk gibi saçların yalnızca ön kısmının toplandığı ancak arka kısmının serbest bırakıldığı modelleri sıkça gördük. Peki bu modeli bu sezona uyarlamak ve daha romantik bir havaya sokmak için işin içine örgüleri dahil etmeye ne dersiniz? Siz de saçlarınızı önden başlayarak balık sırtı şeklinde düzgün bir şekilde örün ve başınızın tepesinde bunu bir at kuyruğuna dönüştürün. Sonrasında kalan saçlarınıza iri ve yumuşak dalgalar vererek genç bir zarafet kazanmayı unutmayın.

Yandan Fransız örgüsü

romantik orguler

Saçlarınızın ön kısmını yandan ikiye ayırın ve daha kalın olan kısmı burgu yaparak kulaklarınızın arkasına doğru gelin. Tam bu noktada saçlarınızı örmeye başlayın. Dilerseniz balık sırtı şeklinde bir örgü yapabilir ya da dilerseniz sıradan bir örgüyü hafifçe gevşeterek modern bir hava yakalayabilirsiniz. Saçlarınızı toka ile sabitledikten sonra birkaç telin özgür kalmasına izin verin.

romantik orguler

Fransız örgüsü ya da mısır örgüsü gibi modelleri çiçekler ile daha zarif bir bahar havasına sokmayı da düşünebilirsiniz. Bu sizi çok daha canlı ve enerjik gösterecektir.

romantik orguler

Saçlarınızda yarım topuz yaptıktan sonra kalan kısımda tutam tutam örgüler yapmak sizi oldukça genç gösterecek bir fikirdir. Özellikle ilk buluşmanın enerjisine uyum sağlamak için birebir olan bu modelde, saçlarınızın örgü olan tutamlarını farklı renklere boyamayı da düşünebilirsiniz.

romantik orguler

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*