Romantik Bahar Randevuları için Romantik Bahar KombinleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Romantik kadınlara giyim önerileri

Baharın gelişini kutlamak için aşk dolu bir randevuya hazırlanıyorsunuz ve ne giymeniz gerektiği konusunda kararsız mı kalıyorsunuz? Merak etmeyin yalnızca erkekleri değil, sokaklarda sizi gören herkesi zarafeti ve naif şıklığı ile etkileyecek olan romantik kombin önerilerimiz ile yanınızdayız.

Romantizmin en masum rengi pembe

Pembe romantizmin en yumuşak hali, e kadınların da vazgeçilmezi. Durum böyle olunca bahar renklerinin en romantiği pembeyi de giysilerimize taşımak bize düşüyor. Peki pembe renkteki giyimde sezon trendleri neler ve bunları nelerle kombinlemeli?

romantik kombinler

Tek omuz modasından ilham alan pembe elbiselerde şifon dokumanın üzerinde yer alan altının uçuk tonlardaki parıltısı sizi gündüz ışığını yansıtmanız  ve etkileyici olmanız konusunda garantiye alacaktır. Şifon ise uçuşlu bir görüntü yaratarak oldukça hareketli ve genç görünmenizi sağlayacaktır.

Tek omuzlu modellerin hafif mini boya kaçan elbiselerde kullanımı ise hanımefendi tarzı yaratırken bu tarza uygun olarak desenlerdeki parıltılara uygun dore renklerde ince portföy çanta ve sivri burun yarım topuk bir ayakkabı tercih etmek makul olacaktır.

romantik kombinler

Baharın gelişini daha vurgulu ve canlı bir şekilde taşımak için pembenin daha baskın tonlarını ya da aynı tonların renkleri belirginleştiren rahat pamuklu dokumalarda kullanılığı elbiseleri de tercih etmeniz mümkün. Peki pembeye en çok yakışan renklerden biri olan maviyi kombininizde kullanmaya ne dersiniz? Pastel renklerdeki bu kombini takılarınızdaki ışıltılar ile daha çekici hale getirebilir, diğer pastel kombin fikirleri için Pastel Tonlarda Sevimli Bahar Kombinleri için Öneriler yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Elbette pembe renginin kullanırken onu odak noktasına koymak zorunda değilsiniz. Desensiz düz kumaş penbeleri, karışık desenleri dengelemek ve yumuşatmak için de tercih etmeniz mümkün.

romantik kombinler

Aşıkların rengi kırmızı

romantik kombinler

Aşkın ateşli rengi kırmızı, romantik buluşmalar için akla ilk gelen seçeneklerden oluyor. Kırmızıyı ise klasik formuna ulaştırmak siyah detayların kullanıldığı kombinlerle mümkün olabiliyor. Aksesuar bakımından ise daha gizemli ve kadınsı görünmek için büyük çerçeve güneş gözlükleri tercih etmek mümkün.

Bahar romantikleri için beyaz

Belki bir deniz kenarı yürüyüşü, belki de bir vapur turu… Denizin o yumuşak meltemlerini giyiminize yansıtmak için pileli düşük omuz kayık yaka elbiselerinizde marin temanın vazgeçilmez iki rengi beyaz ve maviyi bir arada kullanabilirsiniz.

romantik kombinler

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*