Romantik Dekorasyon Fikirleri ile Sevginizi GösterinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Romantizm dekorasyonda!

Dekorasyonda birçok tarzı bir arada gördüğümüz 2017 dekorasyon önerileri arasında kışı daha sıcak hale getiren romantik fikirler hemen dikkatimizi çekiyor. Romantik tasarımlarda elbette kırmızı ve pembenin yoğunluğu dikkatleri çekerken, basit öneriler bir anda oldukça şık detaylara dönüşebiliyor. Siz de sevginizi göstermek için yalnızca özel günlerde değil her zaman uygulayabileceğiniz romantik dekorasyon fikirlerini keşfederek evinizde sıcak bir değişime hazır olun.

Sıcak bir karşılama

romantik dekorasyon fikirleri

Evinizde sıcak bir karşılama havası yaratmak için öncelikle dış mekandan dekoratif değişikliklere başlayın. Kırmızı doğal çiçeklerden yapılma bir kapı süsü ya da sloganlı bir paspas iç ısıtan bir gülümseme ile sevdiklerinizi karşılamak için akıllıca olabilir. Bu süsleri dilerseniz kendiniz de kolayca yapabilir, dilerseniz dekorasyon mağazalarından temin de edebilirsiniz.

Evinizi renklendirin

romantik dekorasyon fikirleri

Aydınlatma gereçleri de özellikle evinizin içini romantik kılmak kadar renklendirmek için akıllıca bir yol olabilir. Pembe, kırmızı ya da beyaz gibi romantik renklerin yanında kal desenli farklı renkler de seçerek evinizin farklı köşelerini sevginiz ile doldurabilirsiniz. Bir ipe yapıştıracağınız kalp desenleri bir araya geldiğinde el yapımı bir abajura dönüşmeye hazırdır.

romantik dekorasyon fikirleri

Eğer el yapımı romantik dekoratif süslemeler yapmak istiyorsanız bunun için fazla malzeme ya da büyük zahmetlere girmenize gerek yok. Doğal çiçeklerinizin, kuruttuğunuz ağaç dallarının ya da bambularınızın üzerine küçük kalpler yapıştırmak evinizde oldukça sevimli havalar estirecektir.

En romantiği mumlar

romantik dekorasyon fikirleri

Romantizmin olmazsa olmazı mumlar. Peki mumları daha romantik bir hale getirmek mümkün mü?

romantik dekorasyon fikirleri

Mumlarınızdan oluşan bir sehpa ya da raf tasarımı, adeta romantik bir aydınlatma köşesi olarak kullanılmak için ideal olabilir. Mumlarınızı hem tozdan korumak hem de daha dikkat çekici kılmak için küçük şeffaf kaseler ya da balık fanuslarından yardım alabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*