Rose Gold Makyaj Modelleri ile Altın Güller Kadar Güzel GörününYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yeni makyaj trendimiz: Rose Gold tonları

Rose Gold, yani altın gül makyaj trendi sosyal medyayı kullanan ünlü makyaj modellerinin şimdiden gözdesi olmayı başardı. Makyaj konusunda değişiklikler dur durak bilmezken bu sene alışmaya başladığımız metalik altın rengi, daha yumuşak tonları ile gül pembesine uyum sağladı. Siz de daha parlak ve güzel görünen bir yüz için altın ve pembenin  makyajdaki mükemmel uyumunu rose gold makyaj modelleri ile keşfedin.

Pembenin en parlak hali

Rose Gold Makyaj

Pembe makyaj modelleri ve altın sarısının metalik tonlarının kullanıldığı makyaj modellerini bu senenin başından beri sıklıkla görüyoruz. Fütüristik olduğu kadar makyaj geleneklerine sadık da kalmayı dileyen  kadınların yeni tercihi ise bu iki farklı makyaj rengini bir arada kullanmaktan yana.

Rose Gold Makyaj

Parlak altın rengi ve canlılık katan pembe tonları ile yüzünüz aydınlık ve kadınsı bir ifade alıyor. Rose gold makyaj modellerinde pembe ve altın uyumu en çok göz kapaklarında dikkatimizi çekiyor.

Dudak ve göz detayları bir arada

Rose Gold Makyaj

Bir makyaj geleneği olarak belirgin rujlar ve belirgin göz makyajlarının bir arada kullanılması pek de tavsiye edilmeyen bir görüntüdür. Ancak dudaklarınız ve gözlerinizi aynı anda vurgulamayı başaran rose gold makyaj modelinde, kullanılan renklerin yumuşaklığı size yüzünüzü dilediğiniz gibi renklendirme imkanı yaratır.

Rose Gold Makyaj

Altın rengi aksesuar ya da lurex giyim parçaları ile farlarınız ya da highlighterlarınızda kullandığınız parlaklığın dozajını arttırabilirsiniz.

Biraz daha renk katmak isteyenlere

Rose Gold Makyaj

Ben pigmentsiz yapamam diyenler için de alternatifler elbette mevcut. Pigmentli mat rujları kullandıktan sonra bu porselen makyajı andıran yenilikçi tarzı altın ve pembenin iç içe geçirildiği far paletleri ile taçlandırabilirsiniz.

Metalik tonların bol pigmentli rujlar ya da maskaralar ile sağladığı uyum yenilikçi tarzları sevenlerin favorisi olmaya aday bir parti kızı havası yaratıyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*