Saç Modelinizi Karakteriniz BelirlesinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Karaktere göre saç modeli seçimi

Karakterinizin görüntünüzle olan direkt ilişkisi hakkında hepimiz hemfikiriz. Çünkü karakterimiz seçimlerimizi, seçimlerimiz ise tarzımızı belirliyorlar. Bu nedenle görünümünüz ve yarattığınız imaj üzerinde tartışmasız bir etkisi olan saçlarınızı yaparken de karakteristik özelliklerinize göre kendiniz için uygun modele karar verebilirsiniz.

Eğlenceli kadınlara

karaktere gore sac modelleri

Eğlenceli kadınların enerjisini yansıtan bir havada olmaları ve bu konuda saçlarından destek almaları oldukça önemli. Saçlarınız serbest bırakarak bu canlılıklarını yansıtan özgürlükçü bir tarz edinmenin yanında, saçlarının kendilerine engel olmayacak şekilde biçimlendirilmesini dileyen kadınlar için basit burgular oldukça hoş olabilir. Dalgalı saçlar doğal enerjinize uyum sağlarken, fazla saçları burgu yaparak toparlamak dakikalar içerisinde saçlarınızı şekillendirmenizi sağlayacak.

Romantik kadınlara

karaktere gore sac modelleri

Romantik kadınlar için duygusal yönlerini yansıtan modeller bulmak önemlidir. Bu konuda naif olduğu kadar kadınsı modeller ilginizi çekecektir. Saçlarınızda aksesuar olarak kurdele kullanmak tarzınızı yansıtmak için pratik bir çözüm. Ancak farklı olmayı dilerseniz kendi doğal saçlarınızdan da kurdele yapabileceğiniz modeller yaratıcı görünmenizi sağlayabilir.

Olgun kadınlara

karaktere gore sac modelleri

Bazı kadınlar vardır ki bulundukları ortamda ağır duruşları ve ağır başlılıkları ile anında dikkatleri çekerler. Genelde başarıları ve asil duruşları ile bilinen bu kadınlardan biri olduğunuzu düşünüyorsanız size modern topuz modellerini öneriyoruz. Yoğun iş hayatınız için de uygun olan modeller için tek ihtiyacınız birkaç toka.

Sade kadınlara

karaktere gore sac modelleri

Her kadın için bakımı ve güzelliği önemli. Ancak bazı kadınlar için gösterişli ya da fazla dikkat çekici modeller  güzelliklerinin önünde aksine bir engel. Eğer siz de güzelliğin sadelikten geldiğine inanan kadınlardansanız saçlarınızda ense topuzlarına ya da dağınık at kuyruklarına yer verebilirsiniz.

Çılgın kadınlara

karaktere gore sac modelleri

Ruhundaki farklılığı ve bitmek bilmeyen çılgınlıklarını yansıtmak isteyen farklı kadınlara önerimiz şüphesiz renkli saç trendini yakalamaları. Ancak saçlarınızda Pucca topuzları ve ters balık sırtı örgü gibi farklı ve eğlenceli modeller denemeniz de tarzınızı ortaya koymada oldukça etkili.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*