Saçlara da Bahar Geldi! En Sevilen Pratik Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahar sezonunun gözdeleri

Bahar kapımıza geldi dayandı. Aceleci ve telaşlı kadınlarımızı ise hangi saçların sezonun trendleri arasında yer aldığı konusunda ise merak aldı. Ancak canlı ve enerjik bahar aylarında saçlarınızın çekici şıklığı kadar pratikliği de ön plana çıkıyor. Gelin dakikalar içerisinde en güzel saçlarını nasıl yapabileceğimizi birlikte keşfedelim.

At kuyruğu

At kuyrukları yalnızca sportif tarzın değil gündelik kombinlerin de kurtarıcısı. Eğer evden ayrılmak için yalnızca birkaç dakikanız varsa hemen yapabileceğiniz tek şey bir at kuyruğu olabilir. Tek ihtiyacınız birkaç toka.

En sevilen kolay sac modelleri

Saçlarınızı arkaya doğru tarayın ve ensenizde tutturun. Ancak dikkat, bu modelin sırrı saçlarınızı basık ve sönük göstermemeye dikkat etmektir. Şimdi saçlarınızın önünü kuru şampuan sıktıktan sonra biraz ellerinizle kabartın. Sonrasında kuyruktan bir tutam alarak lastik tokanın etrafında döndürün ve tel toka ile tutamı sabitleyin. Kolay ve modern!

Dağınık topuzlar

Özellikle okul tarzının ve buluşmaların kurtarıcısı dağınık topuzlar her yerde yapılabilecek pratikliği ile favorilerimizden olmayı başardı.

En sevilen kolay sac modelleri

Başınızın tepesinde gelişigüzel bir topuz yaptıktan sonra bu topuzu ellerinizle gevşetin ve daha iri gösterin. Kulak arkanızdan birkaç tutamın düşmesine izin verin ve alın üstü ile ense bölgesindeki saçlarınızı biraz dağıtın. Saçlarınızda salaş şıklık yakalamak bu kadar kolay.

Örgüler

Pratik saç mı? Bu iki kelimeyi bir arada gördüğümüz an hepimizin aklına örgüler geldi şüphesiz. Örgülerin ise bahar havasına en uygun modellerini derledik.

Sütçü kız örgüleri için küçüklük anılarınıza biraz geri döneceğiz. Saçlarınızı iki yandan sıkıca örün ve tutturun. Şimdi bu örgüleri saç önlerinizde taç gibi birleştirin ve kulak arkasında görünmeyecek şekilde tel tokalar ile taçınızı koruma altına alın. Önden birkaç tutamı serbest bırakın ve hazırsınız.0

En sevilen kolay sac modelleri

Klasik balık sırtı örgülerinizi kendi tarzınıza göre yorumlamanız mümkün. Bunun için saçlarınızın tepesinden başlayan örgüleri ensenizde at kuyruğuna dönüştürebilir ya da biraz asimetrik yaparak farklı kılabilirsiniz.

En sevilen kolay sac modelleri En sevilen kolay sac modelleri  En sevilen kolay sac modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*