Saçlarınızdaki Beyaz Telleri Saklamanın YollarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Beyazları saklamak için boyaya ihtiyacınız yok!

Saçlarınızda zamanla ya da strese bağlı olarak meydana gelen beyaz teller can sıkıcı bir görünüm almış olabilir. Genç ve çekici görüntünüzün önüne bir engel teşkil ettiğini düşünerek boyattığınız saçlarınız ise yıpranmaya daha açıktır. Bu nedenle saçlarınızı tamamen boyamanın zarar verecek etkilerinden kurtaracak kullanım önerileri ile siz de kolayca ve maliyetsiz bir şekilde can sıkan beyaz telleri gizleyebilirsiniz.

sac beyazlarini saklamanin yollari

Kaküllerden yardım

Saçlarınızın ön kısımlarında ya da başınızın üzerinde bulunan beyazları saklamak için kakülleri kullanabilirsiniz. Saçlarınızın iç kısmını alnınızın ortasına düşürerek öndeki saçlarınızın diplerini gizleyecek olan kaküller, farklı günler için volümlü kullanımları ile şık bir görünüm de sağlayacak.

sac beyazlarini saklamanin yollari

Kabartın

Saç diplerinizi kabartarak onların sönük olması dolayısıyla beyazları daha kolay açığa çıkaran modellerinden kurtulabilirsiniz. Bunun için saç diplerinize özellikle de beyazların yoğun olduğu kısımlara kuru şampuan sıkın ve ellerinizle dalgalandırın. Bu şekilde saçlarınız daha hacimli görüneceği için hafif bir karmaşa yaratarak beyazları da gizlemiş olacaksınız.

sac beyazlarini saklamanin yollari

Saç rimelleri

sac beyazlarini saklamanin yollari

Saçlarınızın tamamını boyatmak sizin için de saçlarınız için de yıpratıcı bir fikir gibi gelebilir. Ancak yeni nesil saç maskaralarının sahip olduğu sınırsız renk seçeneği sayesinde saçlarınızın rengini koruyan kısımlarını siz de yıpranmadan koruyabilirsiniz.Görünüm ve kullanım olarak tıpkı kirpikler için kullandığımız maskaralara benzeyen bu ürünleri saçlarınızda beyaz olan yerlere uygulayın ve dışarı çıkmak için dakikalar içerisinde saçlarınızı hazırlamış olmanın tadını çıkarın.

sac beyazlarini saklamanin yollari

Dağınık topuzlar da saçlarınızdaki kusurlu görünümü kamufle etmek için ideal bir model olarak sık sık tercih edilebilir. Oldukça romantik ve abartıdan uzak bir çekicilik sağlayan dağınık topuzlar için saçlarınızı dalgalandırdıktan sonra başınızın tepesinde gelişi güzel bir topuz yaparak sabitlemeniz yeterli olacaktır. Saç beyazlarınızın olmadığı yerlerden birkaç tel çıkarmak ise saçlarınıza salaş olduğu kadar modern bir hava da katacaktır.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*