Sade ve Şık Tarzların Tutkunlarına Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Elegan duruşlu kadınlara özel

Özellikle aktif bir iş hayatı olan kadınları dikkat dağınıklığı ve yoğun tasarım detayları ile abartı yaratılmaması amacıyla tercih ettiği sade ancak bir o kadar şık kombinler, iş ortamı kadar gündelik kullanım için de tercih edilesi. Elegan kadınların tercihi modern kombinlerin sadelikten doğan şıklığını ve özenli uyumunu keşfetmeye siz de hemen şimdi başlayın.

Bol ceket ve hırkalar

Alt parça tercinde hafif pileli ve bol kesim kumaş pantolonları tercih edenleri elbette dengeyi sağlamak için basic dar kesim tshirt ya da düz ve aynı renkte penye bluzlar ile görmeye bayılıyoruz.

görkemli tarz kombin onerileri

Elegan duruşun bir gereği olarak kombinlere renk katmak gerektiğinde ise en üstte ceket ve en altta düz bantlı topuklu ayakkabı seçimlerinde aynı rengin tercih edildiğini ve böylece beyaza mat bir farklılık geldiğini görüyoruz.

Bol ceketlerin yerine kullanabileceğiniz bol hırkalar salak ve dağınık bir görünümü engellemek için bu defa kısa kollu hali ile kullanılmış.

görkemli tarz kombin onerileri

Aksesuar yönünden minimalist ve sayıca az tercihler yapılan kombinde ise pastel tonların kendi içindeki uyumundan yararlanılmış.

Kalçaları belirginleştiren cazibeli ve kadınsı parçalar

Modern kadınların bir diğer tarz tercihi ise vücut kıvrımlarını ön plana çıkarmaktan yana. Özellikle kum saati ya da armut vücut tipine sahip kadınlar alt parçalarında kalem etek ya da pantolon- tayt kullanarak üst parçasındaki tül ya da bol saten tasarımların dengelenmesini sağlayabiliyor.

görkemli tarz kombin onerileri

Kalem etek kullanıldığı takdirde incelen bele vurgu yapılması için bluzlar eteklerin içine girerken dilerseniz göbek kısmında hafif bir potluk yaratmak da tamamen dar parçalar kullanmaya nazaran iş ortamına daha uygun bir çizgi çizmenizi sağlayabiliyor.

görkemli tarz kombin onerileri

Elbette modern kadınların iş hayatında vazgeçilmezi topuklu ayakkabılar. Topuklu ayakkabılar konusunda ince topuk ve ince burun detayları elegan tarzın en sevilen detaylarından biri olurken, zarafeti doruklara çıkarmak isteyenlere ise 2017 ayakkabı modasında bağcıklı ayakkabı modelleri sunuluyor. Bu trend hakkında daha fazlasını keşfetmek isteyen modern kadınlar için Bağcıklı Modeller ile Ayaklarda Zarafet yazımıza göz atmayı unutmayın!

görkemli tarz kombin onerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*