Salaş Pantolonlarla Gelen Sokak RahatlığıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokaklarda salaş şıklık

Salas Pantolon

Sokak şıklığını yakalarken tarz sahibi görünme ve rahat olma imkanlarını bir arada sunan salaş kesimler, kot kesimlerinin kalça kısmında bolluk gördüğümüz 2017 sokak modasında kumaş pantolonları da etkisi altına alıyor. Tasarımlarında rahatlığın ön planda olduğu bu modeller özellikle hareketli günler için büyük rahatlık sağlarken, üst parçalarında sağladığı uyum ile sizi kombin konusunda özgür bırakıyor ve retro bir tarz sahibi görünmeniz için birebir parçalar olarak anılıyor. Bu nostaljik ve biraz da maskülen hatlara sahip pantolonların kullanımından örnek kombin önerilerine kadar her detayını sizinle paylaşıyoruz.

Kombin önerileri

Salaş kumaş pantolon modellerinde öncelikli olarak paça ve bel hizaları dikkat çekerken, paça yönünden kısa tutulan bu modellerde kalça kısmındaki bol kesimlere uyum açısından yüksek bel kullanıldığını görüyoruz. Oldukça tarz sahibi bir görüntüye sahip bu pantolonlar gözlerin dar ya da boru paçalara alıştığı modern moda sonrasında biraz kombin konusunda kafa karışıklığı yaşasa da aslında dokuma yönünden oldukça düz tasarımlara sahip olan bu pantolonlar aynı tarzda hemen her parça ile kullanıma müsait bir duruşa da sahip oluşu ile beğenimizi kazanıyor.

Salas Pantolon

Dilerseniz tulum formunda dahi görebileceğiniz bu pantolonları aynı tarza ait gömlekler ile oldukça yakıştırdığımızı söylemeden geçmek olmaz. Yakasını en üst düğmeye kadar kapatarak maskülen duruşunu desteklediğiniz pantolonlarınıza kadınsı dokunuşlar ise büyük çantalar ya da renkli çoraplar gibi eğlenceli parçalar ile yapılabiliyor.

Yaratıcı tarzlar

Salas Pantolon

Tarz sahibi kadınların tercihi olan bu modelde yine üst tarafta göstereceğiniz yaratıcı detaylar oldukça uyumlu olabiliyor. Örneğin gömlek kullanımını çok yakıştırdığımız bu pantolonlarla salaşlığı misli ile arttıracak olan bol ve uzun hırkalar ya da yün kazaklar kullanabilir ya da gömlek uyumu konusunda hemfikirseniz gömleğinizin en altındaki düğmeyi atarak küçük bir düğüm ile kendiliğinden pantolonu ön plana çıkarabilirsiniz.

Salas Pantolon

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*