Sarışın Kadınlar için Giyim ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sarışınlar sokakta neleri tercih etmeli?

Sarışın kadınlar için ayrı giyim önerisi mi olurmuş demeyin. Öyle ki kendilerine has bir tarza ve havaya sahip olan sarışın kadınlar, giyim konusundaki renk, kesim ya da desen tercihleri ile bu havalarına uyumlu bir görünüm yakalama imkanına sahip olabiliyor. Siz de sarışın kadınlar içim sokak modasında tercih edilmesi gerekenleri bizimle inceleyin.

Mavi onlarla güzel

sarisinlar icin giyim

Mavi rengin özellikle de göz rengi olarak sarışın kadınlarla ezelden beri özdeşleştirilmiş olduğu biliniyor. Ancak giyim konusunda da mavinin sarışın kadınların yakasını bırakmaya pek niyeti yok gibi. Deniz kenarı modasından deniz havasını hatırlatan görüntüler seçecekler için mavi rengin ana temada olduğu kombinler oluşturmak akla ilk gelen seçeneklerden. Mavinin tonu konusunda ise seçim tamamen sizin.

sarisinlar icin giyim

MAvi demişken jean kombinlerine değinmemek de olmaz. Mavi ve sarışın uyumu ünlü dedik, peki jean modellerinin mavinin baskın geldiği türlerinde sarışın kadınların kombin için diğer tercihleri hangi yönde olmalı?

Basic sloganlı bir tshirt ya da siyah salaş ince bir kazak mavi jean modelleri ile kadınların sarı saçlarını hem daha asi hem de daha çekici kılmak için ideal olabilir.

Soft renkler

sarisinlar icin giyim

Sarı rengin özellikle de küllü açık ya da platin gibi parlak tonlarına sahip olan sarışın kadınlar için soft renklerin kullanılması oldukça kadınsı ve masum bir görüntü yaratacaktır. Elegan kadınların vazgeçilmez rengi pudra bu renkler arasında ise akla ilk gelen seçeneklerden.

sarisinlar icin giyim

Pudra rengine alternatif olarak sütlü kahve tonlarını sunmak mümkün. Nude tonlarının soluk göstermesinden dolayı tercih edilmesini pek tavsiye etmediğimiz sarışın kadınlar taba rengi ve alt – üst tonları arasında gidip gelebilir. Daha da mat renkler için mürdüm ve gül kurusu gibi soft ancak belirgin renkler de sarışın kadınların düşünebileceği giyim önerileri arasında.

sarisinlar icin giyim

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*