Scwarzkopf Blondme ile Aradığınız FarklılıkYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Çelik Mavisinde Saçlar

Sarı saçlar kendine has bir saç bakımı ve tamamen kişiye özgü bakım ürünleri ile saçlarınızı beslemenizi gerektirir. Yeni teknolojinin ürünü keralamination uygulaması ile Swarzkopf Blondme steel blue rengi kendinize has aradığınız farklı saç renginize kavuşabilmeniz için saç rengini açma işlemlerinin sonrasında saçınızın ihtiyacı olan bakımı da sağlayarak ikonik ve etkileyici bir sarı tonu elde etmenizi sağlamaktadır. Çelik mavisi olarak da adlandırılan bu renk tonu, sarı saçlarda kullanılan farklı tonlar içerisinde özellikle tüm bakışları üzerinize çekmenizin için ideal bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Renkli Sac

Sarı saçlara özel ürünler

Swarzkopf blondme serisine ait ürünler olağanüstü renk açma ve değiştirme olanağı vaat eden ürünlerinin yanı sıra, saçlarınızda elde ettiğiniz yeni renklerin tamamen pırlanta ışıltısı ve göz alıcı bir farklılık elde etmenizi de sağlamaktadır. Swarzkopf blondme steel blue tonu ise saçlarınızda daha önce kullandığınız sarının tonu ne olursa olsun, sarı gibi zorlu bir renkte dahi homojen yayılım ve maksimum renk doygunluğu yaratmaktadır.

Renkli Sac

Kera lamination teknolojisi olarak bahsedilen uygulama ise siz saçlarınızda aradığınız farklı renginin tadını çıkarırken saçlarınız için özel bir bakım sağlar. Ürün, boyadan ya da işlemlerden hasar alan bölgeleri onarır ve saç tellerinizin üstünde beliren boşlukları kapatır, bu da saç bakımında bir devrim anlamına gelirken size uzun süre renk kalıcılığı sağlanması anlamına gelir.

Renkli Sac

Pastel spreyler ile farklı olun

Renkli Sac

Swarzkopf blondme serisine ait ayrıca saç spreylerini de seçerek hem sprey kullanımının saç rengini değiştirmede pratikliğinden yararlanın hem de farklı saç renkleri ile yaratıcılığını ortaya koyun. Dört değişik renk alternatifine sahip ürün serisi ile çelik mavisi yani steel blue’ya ek olarak buz, çilek ve mint yeşili olarak başka seçenekleriniz de olduğunu unutmadan tercihinizi yapın.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*