Sevgililer Günü Yaklaşıyor: En Romantik Tatil için 4 Farklı Şehir ÖnerisiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sevgililere özel romantik tatil şehirleri

Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgilisi ile bu anlamlı günü kısa bir kaçamak yaparak ve unutulmaz anılarla doldurarak daha özel kılmak isteyenlerin sayısı ise pek de az. Romantik tatil arayanlar için hem yurt dışında hem de yurt içinde birçok destinasyon bulunsa da son senelerin en çok tercih edilen aşk şehirlerini sizin için seçtik, dilerseniz unutulmaz kayak pistleri dilerseniz sıcak kumlarda aşkınızı kutlamak ise size kaldı.

Venedik

Tatil Önerileri

Avrupa’nın incisi Venedik, romantik tatillerin için ilk akla gelen yerler arasında. Kanallardan oluşan şehir, romantik gondol gezileri ve İtalyan şarabı ile bir araya geldiğinde sevgiliniz ve sizin için unutulmaz anılara ev sahipliği yapacak türden bir hal alıyor. Öyle ki adını dahi aşktan alan şehri en çok ziyaret edenler arasında yeni evli çiftler ve sevgililer yer alıyor.

Bali

Tatil Önerileri

Biraz uzaklaşmak isteyen çiftler için ideal bir destinasyon olan Bali, soğuk kış aylarından sıkılanlar için de birebir. Uzun sahilleri, berrak mavi denizleri ile yazın sıcaklığına doymanızı sağlayacak olan Bali, farklı dinlere yer vermesi ile kültür turizminden ve sevgilisi ile birlikte yeni keşiflere yelken açmak isteyenler için de harika bir alternatif.

Singapur

Tatil Önerileri

Uzak Asya’da bir ada ülkesi olan Singapur kendine has tarzı, baş döndüren renkleri, görkemli ve modern mimarisi ile yeni yerler keşfederken uzaklaşmak ve sevgilisi ile baş başa vakit geçirmek isteyenlere bir diğer önerimiz oluyor. Son zamanlarda Türk turistlerden yoğun ilgi gören Singapur’un tek dezavantajı ise yüksek fiyatlara sahip otelleri.

Bozcaada

Tatil Önerileri

Yurt dışına çıkmaya vakti olmayan ya da bütçe dostu alternatifler arayanlar için Türkiye’nin en sevimli noktalarından biri olan Bozcaada’yı önermeden geçemiyoruz. Dar sokakları, Arnavut kaldırımları, neşeli insanları ve huzur veren manzaraları ile yalnızca yaz aylarında değil, Sevgililer Günü gibi özel günlerde çok seveceğiniz Bozcaada kalabalıklar arasında kaybolmak isteyenler için ne yazık ki uygun bir mevsimde olmasa da romantik tatiller için oldukça keyifli bir alternatif olabiliyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*