Seyahat Tutkunu Gezgin Ruhlara Özel Dekorasyon FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Dekorasyonda dünyayı evinize taşıyacak fikirler

Dekorasyon ruhunuzu ve karakterinizi yansıtması ile yaşam alanınızı size özel kılmanın en akıllıca ve en eğlenceli yolu. Yaşam tarzınızı yansıtan evler yalnızca bir ev olmaktan çıkarak sizin için bir keyif alanına dönüşebiliyor. Kendinize ait bir alanın yine kendinize ait özellikler taşıması sizi hayatta dinlendirmek için en çok başvurduğunuz yöntemlerin başında geliyor. İşte bu sebeplerle seyahat tutkunu gezgin ruhlara bu tutkularını yansıtacak dekorasyon önerilerini sunarak, tüm dünyayı evlerine taşımalarını sağlamanın yollarını gösteriyor ve bu sayede seyahat etmediğiniz zamanlarda bile evinizin sizi yansıtarak gülümsetmesini sağlıyoruz.

Haritaları fotoğraflarla süsleme vakti

seyahatseverlere dekorasyon

Haritaları fotoğraflarla süslemek anılarınızı değerlendirmenin en iyi yolu olabilir. Bir duvara haritayı geniş bir tablo şeklinde asabilir ya da duvar kağıdınızı bu desenlerde seçebilirsiniz. Çıkartma şeklindeki büyük dünya haritalarını online olarak da kolayca bulmanız mümkün. Bu haritaların üzerine gittiğiniz noktalardan çıkacak şekilde fotoğrafları iple sabitleyebilir ya da üzerine oklar çıkararak dağınık şekilde yapıştırabilirsiniz. Siz ne kadar çok anı biriktirirseniz duvarınız o kadar neşeli olacak.

Seyahat için hedef koyanlara

seyahatseverlere dekorasyon

Belki de henüz bir seyahate çıkmadınız ancak bir plan yapıyor ve uzun süredir bunun hayalini kuruyorsunuz. O zaman birikimlerinizi dekoratif bir hale sokmak oldukça keyifli ve motive edici olabilir. İçinde boşluk olan bir çerçevenin içerisine gitmek istediğiniz yerin fotoğrafını yerleştirdikten sonra içine paralarınızı atmayı ve böylece birikimlerinizi eğlenceli bir hale getirmeyi unutmayın.

Dünya köşesi

seyahatseverlere dekorasyon

Dünyayı gezme hayalinizi göz önünde bulundurarak kendinize özel bir köşe yaratabilirsiniz. Bunun için dünya şeklindeki kürelerden haritalara, aydınlatma gereçlerinden Eyfel Kulesi’nin dekoratif süslerine kadar sınırsız seçeneğiniz olduğunu unutmayın.

seyahatseverlere dekorasyon

Dünya saatlerini asabileceğiniz bir köşe de oldukça etkileyici ve eğlenceli olabilir.

Köşenizde kullanacağınız kitaplık ya da rafı astar ile harita ile kaplayabilir, bu sayede kendi seyahat temalı mobilyalarınızı üretirken eğlenebilirsiniz.

seyahatseverlere dekorasyon

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*