Sezonun ayakkabı modası: Kalın topuklularYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Eğer siz de topuklu ayakkabının kattığı şıklıktan vazgeçmek istemiyor ancak rahatlığınıza da önem veriyorsanız bu sezon ayaklarınızda istediğiniz rahatlık ve şıklığını birleştirebilirsiniz.

kalın topuklu ayakkabı

Sezonun yeni ayakkabı modası kalın topuklu ayakkabı modelleri önündeki parmakları açıkta bırakan detaylarının yanı sıra farklı deri malzemeleri ile de her mevsime uyum sağlayabilecek tasarımları sayesinde ayakkabılığınızın en pratik parçası olmaya aday.

kalın topuklu ayakkabı

Bağcıklı kalın topuklular

Bağcıkların naif duruşu ve bileklerinizi daha zarif gösteren tasarımları ile gündelik kullanımda kalın topukluların rahatlığına incelik katabilirsiniz. Özellikle bacak, ayak bileği inceliğine güvenen kadınlarda daha da şık bir alternatif olarak karşımıza çıkan bağcıklı ayakkabı modelleri sayesinde zarif etek ya da elbise kombinlerinizi destekleyebilirsiniz.
Sezonun iki hiti bir arada

Sezonun en çok sevilen modellerinden olan kalın topuklu ayakkabıları süet modası ile birleştirebilir bu sayede modanın iki kolunu da aynı ayakkabıda bir araya getirebilirsiniz. Süetin özellikle kahve tonlarının daha da çarpıcı bir görünüm yarattığı kalın topuklu ayakkabılarda süet kumaşın sert dokusundan emin olamayanlar için topuk ya da parmak uçlarını açıkta bırakan daha rahat modelleri inceleyebilir ya da kapalı modeller sayesinde ayaklarınızı kışın soğuğunda rahat ettirebilirsiniz.

kalın topuklu deri ayakkabı

Vazgeçilmez deri şıklığı

Ayakkabılarda vazgeçilmez tasarımların baş tacı olan deri ayakkabı modelleri sayesinde ayakkabılarınızda farklı renkleri taşıyabilir, bu sayede farklı giysilerinize uyumlu ayakkabıları kolayca bulabilirsiniz. Derinin bir çok kombin ile oluşturduğu klasik görünüm sayesinde ayakkabı seçme sorununuza kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

kalın topuklu ayakkabı

Kalın topuklu ayakkabı modellerini yalnızca gündelik kullanım için değil ofis şıklığında da farklı kumaşlar ve renklerle tercih edebilirsiniz. Bu sezon sık sık göreceğimiz beyaz renklerde paltolarınızda pudra rengi kalın topukluları birlikte kullanabilir ya da kahverengi modelleri altın rengi gibi göz alıcı tonlarla birleştirerek asil bir şıklık yaratabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*