Sezonun Çantalarını Sizin için İnceledikYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Çanta, elbette kadınların kombinlerinde olmazsa olmazı, aksesuar seçeneklerinin içerisinde en sık tercih edileni ve vazgeçilmez bir pratikliktir. Bu nedenle hepimizin bayılarak kullandığı çantaları için 2017 çanta modasını yakından incelemeye aldık. Siz de renkli tasarımları yerini aldığı genç görünümlü çantalar için okumaya devam edin.

Çanta Modelleri Çanta Modelleri
Çantalara gençliğe dönüş
Gençlik ve okul yıllarından hatırladığımız sırt çantası modelleri farklı formları ile sokak şıklığını rahat kullanımla birleştirmek için yeniden çanta modasını ele geçirmeye geliyor. Özellikle minimalist desenlerin dikkat çektiği sırt çantaları daha da genç bir tarz ortaya koymak isteyenler için hayvan dostlarımızı çağrıştıran detaylarla da süslenebiliyor.

Çanta Modelleri

Kulak gibi küçük sevimli işlemelere yer verilen yaratıcı sırt çantaları sağladığı geniş hacim ve farklı göz sayısı ile temposu yüksek günlerde sportif giyimleri renklendirmek için yaratıcı bir seçenek oluşturabiliyor.
Eğer sırt çantası kullanmak ancak bunu daha ciddi modellerle birleştirmek istiyorsanız bunun için düz siyah ya da bordo gibi renklerde deri sırt çantalarına da göz atmanızda fayda var.
Çantalar da ellerde
Omuzlarda taşıdığımız büyük çantaların yerini daha nostaljik ve minimal tarzlara bıraktığı çanta modasında dilerseniz saplı modeller sayesinde taşıma kolaylıklarından dilerseniz de elde cüzdan gibi taşınan paket modellerden yana tercihinizi yapabilirsiniz. Her türlü eskitilmiş derilerden lise kumaşlarına kadar nostaljik çağrışımları taşımanıza olanak sunan çanta modelleri sayesinde renkli giyimin yanı sıra düz beyaz kombinlerinizi ya da uçuk tonlarda 60’lar modasına ait giysilerinizi renklendirebilirsiniz.

Çanta Modelleri Çanta Modelleri
Yine hayvan yüzlerini görmeye devam edeceğimiz el çantalarında deri ağırlıklı modellerin yanı sıra kumaşın hafifliğinden faydalanan çanta tasarımlarını görmeniz mümkün olduğu gibi fermuar kullanımının bu sezon yerini daha çok çanta kapaklarına ve çıtçıtlı düzeneklere bıraktığını da görüyoruz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*