Sezonun Değişim Alarmı: Uzun Tül TrendiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yerlere uzanan tüllere yer açın

Tüller giyimin en bilinen dokumalarının başında geliyor. Özellikle özel davetlerde tercih edilen abiye modellerinin zeminini oluşturan tülleri transparan giyimden hoşlananların gardırobunda da sıkça görmek mümkün. Peki tülleri bu sene biraz uzatmaya ne dersiniz? Yerlere kadar uzanan tül eteklerine sahip bluz fikirleri ile bu sene moda bilinenlerin dışına çıkma konusunda oldukça iddialı görünüyor.

uzun tul trendi

”İçi dışı bir”

Tülleri olduğu gibi kullanmak ve iç kısmının şeffaflığından faydalanmak şüphesiz ki cesur kadınlara has bir fikir. Ancak tüllerden oluşan giysilerinizin iç kısmına giyeceğiniz yarım atlet ya da braletler, onları daha çekici ve gizemli kılmaya yetecek. Ayrıca içinizin görünmesi konusunda daha az düşünmenizi sağlamak için askılı bluz gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

uzun tul trendi

Peki alt kısmı mı? Bu sezon yerlere kadar uzanan tüller ister mini bir kot short giyin, isterseniz uzun bir tayt, alt kısmı kamufle etmede oldukça başarılı olacak. Bu uzatılan etekler için ince topuklu ayakkabıları ayakkabılığınızın ön kısmına koymayı unutmamalısınız.

uzun tul trendi

Çılgın kadınlar için çılgın trendler

Dilerseniz elbise ya da short gibi kısa etekli parçalar giydiğinizde, üstünüzdeki tül parçanın eteğinizle aynı hizaya denk gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylece eteğiniz ya da shortunuz tül için bir tür astar görevi görecek ve daha alışıldık bir görüntü yakalarken trendleri de takibi elden bırakmamış olacaksınız.

uzun tul trendi

Farklı olma konusunda iddialı iseniz, bu konuda da fikirlere açık olduğunuzu görmek güzel. Çünkü tüllerin sahip olduğu renk, model ve kesim çeşitliliği düşünüldüğünde başınızı döndürecek fikirler göreceksiniz. Kot giydiğiniz takdirde uzunluğu ile yerlere uzanan tüllerin açık renk zeminli ve puantiye desenli olanlarını görmek eminiz sizin kadar bakanların da cesaretini isteyecektir.

Festival modasında da kendine yer bulan tülleri stretch parçaları daha rahat göstermek adına da kullanmanız mümkün.

uzun tul trendi

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*