Sezonun En Beğenilen Tshirt ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Gardırobunuzda özgürlüğe yer açın

Basic tshirtler vazgeçilmezimiz. Bir kotun içerisine tshirtünüzü geçirin ve hemen üstüne bir deri ceketinizi almayı unutmayın. Hava biraz serinse deri kısa botlar ve bir de fular, sıcaksa renkli bileklikler ve dalgalı serbest ışıldayan saçlar… Kombinleme konusunda işlerimizi tarifsiz şekilde kolaylaştıran tshirt modelleri arasında 2017 modasında en çok özgürlükçü çizgiler hoşumuza gidiyor. Siz de sportif şıklığın adresi tshirt modellerinde 2017 trendlerini keşfetmeye başlayın, baharı en rahat haliyle karşılayın.

tshirt modelleri

En farklı desenler

Minimalizm etkisini 2017 sokak modasında görmeye devam ettiğimiz bir diğer zemin de tshirt modelleri oluyor. Geniş kol kesimi, dikişsiz kumaşları, pamuksu dokuları ve geniş yuvarlak yakaları ile rahatlığın bu seneki öncüsü olmaya aday tshirt modelleri üzerinde minimalist desenler hemen dikkatimizi çekiyor.

tshirt modelleri

Dövmelerde görmeye alıştığımız geyik gibi desenlerin geometriden ilham alan etnik formları tshirtlerinde genç bir görünüm yaratmak isteyenleri bekliyor.

Kendinizi yansıtmanın desenlerden çok daha etkili olan bir diğer yolu ise elbette sloganlı tshirtler. Yazın sıcaklığını esprili ve samimi mottolar ile yansıtmak isteyenler basic tshirtleri bu amaçla kullanmayı bir an önce değerlendirebilirler.

tshirt modelleri

Daha sade klasik hanımları ise gri gibi pastel ve sportif renklerin tshirt modelinin sadeliğine yakışır doğallıkta çiçek desenleri bekliyor.

tshirt modelleri

Bu tshirt modellerini seçenlerin işi ise aksesuar seçimi konusunda biraz daha kolay. Öyle ki tek renk kullanılan desenler ile aynı renkte ayakkabı bulmak detaylar arası uyum yakalamak için akıllıca olabilir.

En sade en doğal

Basic tshirtlerde tek renkten hoşlananlar için düz beyaz, krem, gri ve siyah gibi temel renklerde basic tshirtler ile tanıştırıyoruz. Ancak klasik halinden uzaklaştırmak adına küçük tasarım detaylarına yer verilen bu tsirtlerde detaylandırmayı yaka kısmında yakalıyoruz.

tshirt modelleri

Bu tshirtleri renklendirmek için ise serin havalarda etnik desenli bir fular ya da beraberinde uzun zincirli uçlarında renkli püsküller olan kolyeler ile kullanılmasını öneriyoruz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*