Sezonun En Çok Beğenilen Beyaz Elbiseleri ve Kombin FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Beyaz elbise modelleri ile yalın şıklık

Sade şıklığın en sevilen rengi beyaz, havaların ısınması ile yeniden gardıropların arkalarından öndeki tahtına geçiş yapıyor. Modernliği kadar kullanımına göre sevimliliği ve rahatlığı ile de sade şıklığın peşinde olduğumuz günlerin kurtarıcısı olan beyaz elbise modelleri ise kombin önerileri ile birlikte sizler için yakın kadraja alınıyor.

Modern beyaz

Beyazı modern kılacak tasarımlarda özellikle altın rengi ile yakaladığı eşsiz uyumdan faydalanılmış olması dikkatimizi çekiyor. Altın sarısının bronz tenler üzerindeki parıltılı şıklığı, beyaz renginin modern bir yüz kazanmasını sağlarken, saçlarınızda küllü renkler ve dağınık doğal modeller kullanmak da bu çekici havanızı katlayacak cinsten oluyor.

Beyaz elbise modelleri

Vücudu saran kesimlerin modern elbiselerin en sevilen hallerinden biri olmasının yanında beyazında bu konseptin içine dahil edilmesi ile elegan kadınlar için sadelikten doğan bir şıklık yaratılması sağlanıyor. Asimetrik kesimleri sık gördüğümüz 2017 elbise modellerinde beyazın minimalist duruşu, elbiselerde çekici bir mimari yaratılmasını destekliyor.

Beyaz elbise modelleri

Biraz da bahar havası

Elbiselerde bahar havasını taşımak isteyenler için beyazın hafif dokumalarda hayat bulduğu tasarımlar vitrinleri süslemeye bu sezon da devam ediyor. Beyazı minik detaylar ile farklı renklerle kombinlemeye fırsat veren bu rahat görünümde dilerseniz daha da rüzgarın etkisine kapılmak için katmanlı uzun etekler de tercihiniz alanında olabiliyor.

Beyaz elbise modelleri

Bohem tarzı yansıtmak için beyazı ana tema olarak seçenleri ise kayık yaka kesimler bekliyor. İçinizdeki çingeneyi tüm hareketliliği ile elbiselere taşımanızı sağlayacak olan şile bezi dantel desenli beyaz elbise modelleri ip bileklikler ve dağınık sahil dalgaları ile birlikte kullanılıyor.

Beyaz elbise modelleri

Sahil havasını elbiselerinde taşımak isteyenleri A kesim elbiseler karşılarken, bu elbiseler fazla kilolarını beyaz renginin ardına saklamak konusunda tereddüt yaşayan hanımlara da çözüm olabiliyor.

Beyaz elbise modelleri

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*