Sezonun En Çok Dikkat Çeken Renkli Mayo ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sahillerin renkli yüzü olmanızı sağlayacak mayo fikirleri

Sahillere geri dönüş başladı, görünüme ve tarzına önem veren kadınlar için ”ne giymeli” telaşı da beraberinde geldi. Peki sezona canlı bir giriş yapmak isteyenleri bu sene hangi renk ve desenler bekliyor, kesim yönünden bu sezonun gözde mayolarında neler dikkat çekiyor? Siz de bizimle birlikte mayo modasında 2017’nin gözdelerini bizimle keşfedin.

renkli mayolar

Marine temaya farklı yorumlar

Mayolarda vazgeçilmezimiz her sezon olduğu gibi mavi, beyaz ve kırmızı renklerinin etkisi altındaki marine temadan yana. Ancak marine temada alıştığımız desenlerin dışına çıkılarak daha etnik desenlerin kullanıldığını söylemek mümkün. Geçtiğimiz senelerde düz kalın renkli şeritler ya da dümen ve çapa gibi denizci baskıları kullanılırken, bu sene balıkların rengarenk formları bizlere karşılıyor.

renkli mayolar

Etnik desenleri sonuna kadar hissettiren koyu renk modeller ise bu konuda en büyük rakip. Siyah ya da mor alt tonlu koyu renklerde mayoları sahilin canlılığına uygun şekilde hareketlendiren ve havasını bir anda değiştiren farklı ve yoğun çiçek desenleri eminiz sizin de çok hoşunuza gidecek.

renkli mayolar

Etnik desenleri farklı kesimlerle birlikte görmek isteyenler için mayokini modellerini de sunmak mümkün. Bu modellerde yine koyu zemin üzerine renkli desenler görülse de dekolteli kesimler için geometrik desenler daha uygun görülmüş diyebiliriz. Bu desenlere tarz olarak uyum sağlaması açısından yuvarlak çerçeve gözlükler ve hasr fötr şapkalar kullanmak ise stil sahibi bir sahil kadını olmanız için oldukça akıllıca.

renkli mayolar

Düz renklere farklı kesimler

Mayolarda kesim yönünden yeterince farklılık sağlanan modellerde dengeyi sağlamak için düz dokumaların kullanıldığını görüyoruz. Gör yoruculuktan uzak bu fikirlerde renklilik ise dikkatimizi çeken bir diğer özellik oluyor. Nar çiçeği, yavru ağzı gibi tonları bu sene de sık göreceğiz gibi duruyor.

renkli mayolar

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*