En Etkileyici Makyaj Modellerini KeşfedinYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

En etkileyici makyaj fikirleri

Makyaj neredeyse tüm kadınların ortak tutkusu. Kimisinin detayları değiştirmek, kimisinin renklenmek, kimisinin kusurları kamufle etmek için tercih ettiği makyaj modelleri konusunda ise sunulabilecek çeşitliliğin sonu yok desek yanlış olmaz. Ancak bu sezon hangi makyaj modellerinin gözde olduğunu ve etkileyici görünmek için bu makyaj trendleri arasında hangilerini uygulamanız gerektiğini düşünüyorsanız, size özel makyaj önerilerimizi takip edin.

Buğulu gözlerden vazgeçemedik

etkileyici makyaj modelleri

Buğulu göz makyajları edindiği konumu bir türlü bırakmıyor ve bu sezonun makyaj trendleri arasında da istikrarlı bir şekilde yer almaya devam ediyor. Peki buğulu gözleri yeniliklere uyarlamak mümkün mü?

etkileyici makyaj modelleri

Gözlerinizde kullanmaya alışkın olduğunuz buğulu renkleri sezonun beğeni kazanan parlak renklerini kullanarak deneyin. Beyaz, mavi ve yeşilin en galaktik tonlarını bir arada kullanarak bu renkler arasında farklı geçişler yaratabilir, gözlerinizin kendi rengini daha belirgin kılabilir ya da modern tarz fütüristik giyiminizin parlaklığına uyum sağlayan gözlere sahip olabilirsiniz.

Sezonun farklıları

etkileyici makyaj modelleri

Sezonda dikkat çeken mat kırmızı rujları kullanmak etkileyici görünmenin anahtarı olabilir. Mat rujların kullanımını ve diğer renk seçeneklerini keşfetmek için ise Mat Rujların Çekiciliğini Keşfedin yazımıza göz atabilirsiniz.

Dilerseniz etkileyiciliği dudaklarınız yerine gözlerinize odaklamanız da mümkün. Bu konuda en büyük yardımcımız şüphesiz maskaralar. Ancak takma kirpikler ile uzatılan kirpiklerin yerine doğallığın ön planda olduğu bu sezon trendlerinde siz de fark yaratmak için hem alt hem de üst kirpiklerinize yoğun pigmentli iki kat maskara sürebilirsiniz. Anime tarzın en belirgin özelliği olan bu gözlere nude ya da şarap rengi rujlar oldukça yakışacaktır.

etkileyici makyaj modelleri

Eğer parlaklık arıyorsanız mat rujları bir kenara bırakabilir ve en parlak lip glossların etkileyiciliğini keşfetmeye başlayabilirsiniz. Doğallık ya da canlılık söz konusu olduğunda oldukça uçlarda hareket ettiğini gördüğümüz makyaj modasında bu uzay renklerini neon rengi saç spreyleri ile birlikte kullanmayı da düşünebilirsiniz.

etkileyici makyaj modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*