Sezonun En Favori Pembe Ayakkabı Modellerini İnceliyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Favori pembe ayakkabı modelleri

Pembe rengi kadınların dayanamadığı zaafı. Kadınların iki büyük tutkusu pembe ve ayakkabıyı bir araya getiren bu tasarım harikaları ise kadınları kalbinden vurmaya yetecek modelleri bizlere sunuyor. 2017 ayakkabı modelleri içerisinde en çok rengi ile dikkatimizi çeken pembe ayakkabı modelleri size özel kombin ve kullanım önerileri ile birlikte karşınızda.

pembe ayakkabi modelleri

Nude tonlara veda vakti

Geçen senenin hem giyim hem makyaj hem de ayakkabı modasını fetheden nude tonlara veda vakti sizce de artık gelmedi mi? Nude rengi raflara kaldıran canlı pembeler bu sene ayaklarımıza da yansıyor. Özellikle bantlı ve bilekten kopçalı kalın topuk modellerde sade tasarım canlı pembeler sayesinde bir anda farklılaşabiliyor.

pembe ayakkabi modelleri

Süet modasından ilham alın

Süet bu senenin ceketlerden çantalara her parçada yerini alan gözde trendlerinden. Bu modanın en sık karşımıza çıktığı bir diğer parça ise ayakkabılar. Ayakkabıların süetin tatlı tonlarının kullanılması özellikle özel gecelerde parıltıdan uzak zarafet arayanlar için ideal olabilir.

pembe ayakkabi modelleri

2017 bahar ayakkabı modellerinde süetler yalnızca topuklularda değil, serin havaların izlerini taşıyanlar için asi botlarda dahi karşımıza çıkabiliyor. Bu asi görünümü bir anda kazandıran tek detayın zımbalar olması ise tek başına yeterli, öyle ki metalik renkler pembe süet ile bir araya gelince oldukça post-modern bir tarz oluşturmuş.

pembe ayakkabi modelleri

Kullanım önerileri

Kısa botlar ya da kalın topuklar uzun ve pileli düz dokuma eteklerinizle birlikte kullanılmak için ideal olabilirken,t topuklu pembe süetlerinizi ise gündelik kombinlerde skinny jean modelleri, özel günlerde ise kalem elbiseler ile kullanmak oldukça şık görünmenizi sağlayabilir.

pembe ayakkabi modelleri

Bağcıklı ayakkabılarınızı elbette bu detayın en çok yakıştığı toprak renklerinin doğallığı ile kombinleyebilir, bunun için kotunuzun üzerine püsküllü kahverengi kovboy ceketleri inceleyebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*